U-13  MŠK Snežnica: Javorník Makov 6:2, U-15 Javorník Makov:  MŠK Snežnica11:1V nedeľu 31.8.14 od 10.00 hod.nastúpili naše mužstvá na svoje zápasy proti Javorníku Makov. Zápas starších žiakov sa hral v Makove. Mladší žiaci v rovnakom čase hrali na ihrisku v Snežnici.

U 15 ŚK Javorník Makov:MŚK Snežnica 11:1(3:1), gól Horvát, zostava: Prášek,Kukučík, Jančula, M.Čižmárik,Ukropová, Horvát, T.Moravec, Paperňák,Kmecz,Ukrop, Muzika(S.Minárik), tréner. M. Ukrop, asistent M. Horvát, vedúci J. Ukrop

Od úvodu sa domáci prezentovali kvalitným tímovým výkonom. V prvej minúte sme dostali 1. gól a v 16. minúte sme už prehrávali 3:0, až potom sme sa postupne osmelili a začali sme hrať. Strelecky sa presadil Horvát. Šancu mal aj Paperňák, z diaľky to skúšal Kmecz.V polčase sme prehrávali o 2 góly a nikoho ani vo sne nenapadlo, že nakoniec odídeme s hanebným debaklom. To čo predviedlo naše mužstvo v druhej časti hry bola doslova urážka futbalu. Domáci pridávali jeden gól za druhým. Naši hráči úplne prestali hrať. Len sme sa prizerali deštrukcii. V strede poľa síce chýbali Lazar a Mravec, ale to vôbec neospravedlňuje prístup našich hráčov. Makov ukázal prečo je suverénnym lídrom súťaže do ktorej ani nepatrí, pretože výkon tohto mužstva dávno prerástol IV. ligu. Dúfame, že tento zápas nebude na naše mužstvo pôsobiť demotivujúco, ale naopak, že výsledok ich donúti na sebe pracovať viac a lepšie.

U 13 MŠK Snežnica:ŠK Javorník Makov 6:2(6:1), góly -Kopas 3, A. Ćižmárik, Pet. Labuda, Beňadik, zostava:Bajánek, Pav. Labuda, Śtefanatný, L. Moravec, Kopas, Beňadik, Pet. Labuda, Belanec, T. Minárik, Duban, A. Čižmárik, tréner. P. Smieško, vedúci: Pavol Labuda

Keďže v rovnakom čase hrali aj starší žiaci, zostava bola poskladaná výlučne z hráčov ročníkov 2004 až 2006. V obdobnej zostave hrali aj hostia. Od úvodu sme však boli jednoznačne lepší a šli sme za víťazstvom. Darila sa nám kombinácia. Obrana bola spoľahlivá, vpredu sme predvádzali pekné akcie. Hatrick zaznamenal Michal Kopas. Tento hráč strelil aj najkrajší gól zápasu, keď po centri Beňadika zakončil akrobaticky hlavou. V druhom polčase sme kontrolovali hru. Viacerí hráči chceli dať gól, čo bolo na škodu veci. Celkovo sme opäť predviedli kvalitnú hru a konečne sme sa presadili aj strelecky.

Na budúci týždeň privítajú starší žiaci v sobotu od 14.00 hod. Ochodnicu, mladší žiaci hrajú doma v nedeľu o 10. 00 hod. s Turzovkou. Mladší žiaci trénujú budúci týždeň v stredu  od 17.30 hod. a v piatok od 16.30 hod.. Starším žiakom utorkový tréning odpadá pre slávnostnú sv. omšu pri príležitosti začiatku školského roka. Tréning bude vo štvrtok od 15.30 hod.

Pridaj komentár