IV.liga mladší žiaci U-13, Polom Raková: MŠK Snežnica 2:3

24.8.14-U-13, Polom Raková: MŠK Snežnica 2:3(2:2), góly Mravec 2,Kopas

zostava: Bajánek, Šmehýl, Ukropová, Jančula, L. Moravec,T. Moravec,Pet. Labuda, Pav. Labuda, Mravec,Ćižmárik, Kopas, Beňadik, tréner- Pavol Labuda, vedúci-Śtefan Labuda

Keďže starší žiaci mali vo vylosovaní voľno, tento víkend svoj zápas odohrali len mladší žiaci. V porovnaní s minulým týždňom sme mužstvo doplnili Miroslavom Mravcom, ktorý výborne dirigoval hru v strede poľa. Chlapci tentokrát v zápase dominovali. Nedarilo sa nám však premieňať vyložené šance, v čom vynikal práve Miro Mravec. Napriek tomu sme viedli, domáci však vyrovnali. V polčase bol stav nerozhodný. V druhom polčase sme pokračovali v prevahe. O našom víťazstve napokon rozhodol najlepší strelec prípravky v minulej sezóne Michal Kopas. Zaslúžene si tak z Rakovej vezieme 3 body. Chlapcov za výkon chválime, minulotýždňová kritika padla na úrodnú pôdu, len to premieňanie šancí treba zlepšiť.

Na budúcu nedeľu hrajú obidve mužstvá svoje ligové zápasy s mužstvami ŠK Javorník Makov. Kým mladší žiaci tohto súpera privítajú o 10.00 hod. na domácom štadióne, starší žiaci v rovnakom čase hrajú u lídra súťaže v Makove dohrávku 2. kola novovylosovanej súťaže.

Cez týždeň trénujú mladší žiaci na Obecnom štadióne v Snežnici v stredu od 17.30 hod. a v piatok od 17.00 hod.

Starší žiaci budú trénovať v utorok  o 16.00 hod., avšak pozor, vzhľadom k zlému počasiu budeme trénovať na multifunkčnom ihrisku. Vo štvrtok starší žiaci trénujú na Obecnom štadióne od 16.00 hod.

Pridaj komentár