Cez víkend 16.-17.8.2014 sa hralo 3. kolo IV. Quick sport ligy U-15 a úvodné kolo IV. Quick sport ligy U-13. Naše mužstvá sa predstavili na domácom trávniku.

16.8.14 starší žiaci U-15, MŠK Snežnica: Kysučan Korňa 2:2/1:0/, góly. Horvát, Ukropová,zostava: Prášek, Kukučík,Ukropová, Ćižmárik, Paperňák,Kmecz, Mravec, Lazar,Horvát,Ukrop,Muzika/Jančula, Minárik,Moravec/, tréner:M.Ukrop, asistent M.Horvát

Až v 3. kole sme konečne nastúpili v kompletnom zložení. Hostia síce mali výškovú prevahu, ale naše mužstvo sa po úvodnom oťukávaní s týmto vyrovnalo. Vo vyrovnanom zápase sme boli aktívnejší. V úvode hrozil Muzika. Výborne hral Kmecz, ktorý ťahal naše útoky. Potom rýchlo zahral aut Ukrop, vďaka čomu sa ocitol Horvát zoči voči brankárovi hostí, ktorého sa mu podarilo prestreliť. Do šatní sme teda šli s jednogólovým vedením. Po polčase sme hasili nebezpečnú situáciu v našej šestnástke, lopta sa dostala k hosťujúcemu hráčovi, ktorého doslova odkop skončil na našu smolu v sieti. Dvanásť minút pred koncom zápasu vystrelila presne spoza šestnástky Ukropová a krásnou strelou nás opäť dostala do vedenia. Na tri body sme však nedosiahli ani v tomto zápase, pretože 1 minútu pred koncom hostia po nedorozumení nášho brankára s obranou vyrovnali. Rovnako ako v zápase s Lodnom sme tak prišli o víťazstvo v úplnom závere zápasu. Platíme tak nováčikovskú daň.

 

17.8.14 mladší žiaci U-13, MŠK Snežnica: Slávia Staškov 2:6/0:3/, góly Beňadik,Pav.Labuda, zostava: Šmehyl, Bajánek, Štefanatný, L.Moravec, T. Moravec,Jančula, Ukropová, A. Čižmárik, Beňadik, Kopas, Pav. Labuda, Pet. Labuda, Belanec, -tréner P.Smieško, asistent P. Labuda

Prvým zápasom vstúpili do súťaže aj naši mladší žiaci. Zápas sa nám však herne vôbec nevydaril. Hoci kostra mužstva bola tvorená prípravkármi ročníkov 2004 a 2005, súper nemal až takú výraznú fyzickú prevahu, aby zápas skončil takýmto výsledkom. Viacerí hráči majú jednoznačne na viac ako ukázali. Treba si vstúpiť do svedomia, pretože ak by sme mali takto pokračovať bude potrebné do zápasov nasadiť hráčov ročník narodenia 2002. Chceme však, aby tieto zápasy hrali mladšie ročníky, takže chlapci nabudúce treba ukázať všetko čo viete!

 

 

 

Pridaj komentár