Každý poriadny klub má aj svoje symboli, ktoré ho charakterizujú. Výnimkou nemôže byť ani náš klub.

Náš klub má maskota.

maskot a logo mšk snežnica upr

Máme tiež klubový znak-logo.LOGO SNEZNICA 1

Určite poznáte aj naše klubové šály, alebo najnovšie aj klubové tričká.

To čo nám však chýba je riadna klubová vlajka pre fanúšikov, ktorí sa najmä v poslednom období dosť činia. Dali sme teda vyrobiť návrh klubovej vlajky v klubových žltočervených farbách. Vlajka je jednoduchá, aby bola dobre čitateľná, ale o to je krajšia. Rozmery vlajky budú 1,50 m x 3,00 m. Návrh je vyrobený v príslušnom formáte, ktorý je potrebný na výrobu vlajky. Vyrobiť ju dáme do Ružomberka. Keďže výroba takejto vlajky nie je lacná záležitosť, touto cestou sa obraciame so žiadosťou o podporu na Vás fanúšikov nášho klubu, pretože práve Vám je vlajka určená. Privítame akúkoľvek finančnú podporu., ktorú môžete odovzdať počas domácich zápasov nášho mužstva. Ak sa vyzbiera aspoň polovica sumy potrebnej na výrobu vlajky, zostatok zaplatí náš klub. Vopred Vám ďakujeme za Vašu podporu!

A teraz už sľúbená vizualizácia vlajky( je potrebné kliknúť na obrázok):

vlajka mšk snežnica

Pridaj komentár