12.9.2014,U-15- MŠK Snežnica:Spartak Vysoká 2:2, 13.9.2014,U-13, Slovan Podvysoká: MŠK Snežnica 1:4 

V  piatkovej dohrávke 1. kola IV.ligy starších žiakov remizovalo naše mužstvo s Vysokou, keď sme doťahovali dvoj gólové manko. V sobotu hrali naši mladší žiaci zápas na ihrisku dovtedy druhej Podvysokej a potvrdili predchádzajúce výborné výsledky jednoznačným víťazstvom.

U-15, MŠK Snežnica:Spartak Vysoká nad Kysucou 2:2(0:2), góly Horvát 2, zostava: Prášek,Kukučík, M.Čižmárik, Ukropová, Jančula(Ukrop),Horvát, Paperňák, T. Moravec(Mravec),Kmecz, Muzika(Labuda), Lazar, tréner M. Ukrop

Na ťažkom teréne sme herne nezačali zle. Hostia mali problémy s loptami za ich obranu, nedokázali sme však z viacerých nájazdov vydolovať gól.  Majo Muzika bol viackrát blízko, ale chýbalo mu povestné šťastie. Hostia prakticky z prvej situácie strelili gól a to z rohu. Potom sme inkasovali aj druhý krát. V polčase sa chlapci povzbudili, všetci sme vedeli, že hra nie je zlá, preto sme verili v obrat. V polčase sme urobili dve striedania. Do druhej časti sme vstúpili odhodlaní nevzdať sa, okrem striedaní sme urobili zmeny aj v rozostavení, čo sa neskôr ukázalo ako rozhodujúce. Znížili sme gólom priamo z rohového kopu, keď loptu do siete nasmeroval Filip Horvát. Naše útoky ťahali najmä Horvát a Kmecz. Vyrovnanie však neprichádzalo a aj hostia sa snažili zápas definitívne zlomiť, preto musela byť v strehu aj naša obrana. Chlapci hrali obetavo, najmä Dominik Paperňák bojoval o každú loptu ako lev. Vytúžené vyrovnanie nakoniec prišlo niekoľko minút pred záverečným hvizdom. Opäť sa presadil Horvát. Zrodila sa tak zaslúžená remíza. Nedeľný zápas v Rudine bol pre nespôsobilý terén odložený na neurčito.

 

U 13, Slovan Podvysoká: MŠK Snežnica 1:4(1:2), góly Kopas 2, Mravec 2, zostava: Bajánek, Šmehýl, L. Moravec, T. Moravec, Štefanatný, Pet. Labuda,T. Minárik, Mravec,  Pav. Labuda, Beňadik, Kopas, A.Ćižmárik, Duban, tréner P.Smieško,asistenti P.Labuda,Ś. Labuda

Mladších žiakov čakal cez víkend ťažký duel v Podvysokej. Zápas sme nakoniec zvládli. Skóre zápasu otváral a tiež uzatváral náš najlepší strelec Michal Kopas. Domáci na jeho prvý zásah prakticky okamžite odpovedali, avšak do polčasu sa presadil ešte Mravec. Aj po polčase sme boli lepším mužstvom Vypracovali sme si veľa šancí, ale strelili sme už len 2 góly. Zaznamenali sme tak ďalšie dôležité víťazstvo a zostali sme na čele neúplnej tabuľky.

V najbližší víkend tak starší ako aj mladší žiaci hrajú svoje zápasy v sobotu. Bude teda dôležité, aby všetci nominovaní hráči na zápasy prišli.

Program na najbližší týždeň:

starší žiaci

– štvrtok o 17.00 hod. tréning

-sobota o 14. 00 hod.  IV. liga ObFZ, U-15, MŠK Snežnica:  Reamos Kysucký Lieskovec(stretnutie najneskôr o 13.15 hod.)

 

mladší žiaci a prípravka

-streda o 17. hod. tréning

-piatok o 17.00 hod. tréning

-sobota o 12. oo hod. IV. liga ObFZ, U-13, Slávia Staškov: MŠK Snežnica(odchod o 10.45. hod.)

Pridaj komentár