Sobotný zápas IV.ligy starších žiakov U-15 MŠK Snežnica: Kysucký Lieskovec sa odohrá v sobotu 20.9.2014, avšak už o 10.00 hod.  a na ihrisku v Kysuckom Lieskovci.Ihrisko v Snežnici obec bez nášho vedomia prenajala inej akcii. Kontumačnej prehre sa nám v hodine dvanástej podarilo zabrániť len vďaka ústretovosti súpera a futbalového zväzu, ktorí so zmenou hracej plochy len niekoľko hodín pred zápasom vôbec nemuseli súhlasiť.  A to sme sa o plánovanej akcii dozvedeli len náhodou až včera večer. Nevieme si predstaviť situáciu, že v sobotu prídeme na náš štadión na zápas a až tam zistíme, že ihrisko je zastavané a prebieha na ňom úplne iná akcia.Pritom stačilo tak málo, stačilo nám dať včas vedieť a termín zápasu by sme bez problémov zmenili, tak ako to umožňujú futbalové normy. Celé je to na zamyslenie…… V takýchto situáciách človek prestáva mať chuť robiť niečo pre Snežnicu….

Zo Snežnice odchádzame v sobotu o 9.00 hod. Stretnutie o 8.45 hod. Prosím všetkých, aby o zmene informovali všetkých hráčov mužstva starších žiakov.

Pridaj komentár