U-15,st. žiaci, MŠK Snežnica: REaMOS Kysucký Lieskovec 4:2(3:1)-hralo sa v K. Lieskovci, U-13, ml. žiaci Slávia Staškov: MŠK Snežnica 5:1(2:1)

U-15, MŠK Snežnica:REaMOS Kysucký Lieskovec 4:2(3:1),(hralo sa v K. Lieskovci, góly Horvát 2,Kmecz 2, zostava: Prášek,Kukučík, Jančula, Ukropová, Ukrop,Horvát, Paperňák, Mravec(S. Minárik),Kmecz, Muzika, Lazar, tréner M. Ukrop

Hoci oficiálne sme v zápise o stretnutí uvedený ako domáci tým, zápas sa zo známych dôvodov odohral na ihrisku v K. Lieskovci. Od úvodu sme boli aktívnejší. Skóre zápasu otvoril Kmecz. Na 2:0 zvyšoval po individuálnej akcii Horvát, ktorý po chybnej rozohrávke do polčasu pridal ešte aj druhý gól. Ešte predtým však domáci znížili na 2:1. Hoci sme do druhého polčasu vstúpili aktívnejšie, súper  opäť znížil na rozdiel jedného gólu. Vyrovnanie však naši nepripustili a aktívnou hrou súpera držali dostatočne ďaleko od našej brány. Naopak naša výborná kombinácia, ktorú umožňovalo široké ihrisko prinášala veľa šancí. Tie najvyloženejšie postupne nepremenili Ukrop, Horvát a Kmecz triafal do tyče. Až 5 minút pred koncom sme potvrdili definitívne zisk troch bodov keď strelu Ukropa vyrazil domáci brankár len pred dobiehajúceho Kmecza, ktorý poslal loptu do siete. Sériu troch zápasov na ihriskách súperov sme tak začali dôležitým víťazstvom, ktoré naše mužstvo posúva v neúplnej IV. ligovej tabuľke do jej prvej polovice. Najbližšie hráme už najbližší štvrtok dohrávku na ihrisku v Rudine a v sobotu odohráme ďalší zápas v Staškove. Z dôvodu nahusteného zápasového programu(sobota,štvrtok,sobota) ako aj pre zlé počasie a chorobu niektorých hráčov utorňajší tréning starších žiakov nebude.

U 13, Slávia Staškov: MŠK Snežnica 5:1(2:1), gól Kopas , zostava: Bajánek,  L. Moravec, T. Moravec, Štefanatný, Pet. Labuda,T. Minárik,  Pav. Labuda, Beňadik, Kopas,  Duban, tréner P.Smieško,asistenti P.Labuda,Ś. Labuda

Tiež v sobotu nastúpili na svoj zápas v Staškove naši mladší žiaci, ktorým chýbali  zranený, resp. chorý Šmehýl a A. Čižmárik. Bol to súboj o prvé miesto v tabuľke. Naši chlapci však výkonom zaostali za predchádzajúcimi zápasmi. Domáci od úvodu išli za víťazstvom. Dostali sa do dvoj gólového vedenia. Do polčasu korigoval náš najlepší strelec Michal Kopas. V druhom polčase sme pokračovali v nevýraznom výkone. Našej hre nevyhovovalo ani úzke ihrisko. Svoj deň nemal ani náš gólman, ktorý určite niektorým gólom v našej sieti mohol zabrániť. Až v závere zápasu, keď už bolo rozhodnuté sme sa dostali do šancí, ktoré sa nám však nepodarilo premeniť. Domáci tak zaslúžene zvíťazili. Naši hráči pôsobili unavene, čo je pre niektorých ponaučením, pretože jeden deň pred zápasom je potrebné šetriť sily a nie pred odľahčeným predzápasovým tréningom hrať ešte na multifunkčnom ihrisku. Chlapci, my vieme, že futbal máte radi, ale niekedy je menej viac:)

Program na najbližší týždeň:

Predseda MŠK Snežnica-Ing. Peter Smieško– sobota 15.00 hod. vlastná svatba!!!:):):)

starší žiaci

– štvrtok o 16.00 hod.dohrávka 7.kola IV. ligy u-15, OŠK Rudina: MŠK Snežnica(odchod zo Snežnice o 15.00 hod.)

-sobota o 10. 00 hod.  IV. liga ObFZ, U-15, Slávia Staškov: MŠK Snežnica(odchod o 8.45 hod.)

 

mladší žiaci a prípravka

-streda o 17. hod. tréning

-piatok o 17.00 hod. tréning

-nedeľa o 10. oo hod. IV. liga ObFZ, U-13,  MŠK Snežnica FK Polom Raková(stretnutie najneskôr o  9.15 hod.)

 

Pridaj komentár