Nedeľa trinásteho bola pre naše mužstvá nešťastná. Nezískali sme ani bod.

muži OŠK Rudina: MŠK Snežnica 2:1 (1:0), gól- vlastný

U-19 Tatran Oščadnica: MŠK Snežnica 3:0 (2:0)

U-15 MŠK Snežnica: FK Lodno 1:11 (0:5), gól- Tomáš

muži

OŠK Rudina: MŠK Snežnica 2:1 (1:0)

Chlapcom treba poďakovať za bojovnosť. Zranenia, pracovné povinnosti a nedeľný zápas dorastu spôsobili, že na zápas nastúpilo len 11 hráčov. Hrali sme teda bez možnosti striedania. Nezachytili sme úvod zápasu, kedy sme dostali rýchly gól. Domáci boli lepší, ich hra však nebola oslnivá.  My sme sa síce snažili, ale v úvode 2. polčasu sa zranil kapitán Maťo Kopas a tak sme dohrávali len desiati. Šance na dobrý výsledok zmaril druhý gól v našej sieti, ktorý sme dostali z pokutového kopu. Body nepriniesol ani vlastný gól Rudiny, ktorým sme znížili na 2:1, čo bol ako sa neskôr ukázalo konečný výsledok. Po 7 kolách, z ktorých sme až 5 krát hrali na ihriskách u súperov tak zostávame na poslednom mieste so ziskom jedného bodu.

štatistiky zápasu: https://sportnet.sme.sk/futbalnet/z/obfz-kysuc/zapas/514093/

U-19

U-19 Tatran Oščadnica: MŠK Snežnica 3:0 (2:0)

Hoci sme mali pred zápasom ambície bodovať, realita ukázala niečo iné. Mužstvo nastúpilo tretíkrát za sebou na ihrisku u súpera. Herne sme v prvom polčase za domácimi nezaostávali. Rozdiel však bol najmä v dôraze pred súperovou bránou. Domáci využili našu chybu v rozohrávke na prvý gól a po odkope a nedôraze v strede obrany sme inkasovali aj druhýkrát. Na druhej strane strelecké pokusy Ćižmárika, T. Minárika a Mravca nenašli svoj cieľ. V úvode druhého polčasu sme tiež prepadli v rozostavení, čo domáci ihneď využili na definitívne zlomenie nášho odporu. Chlapcom slúži ku cti, že zápas nezabalili a snažili sa ešte aspoň skorigovať výsledok. Po góloch volali najmä akcie Mravca, S. Minárika a Bajánka. Na druhej strane si však tiež domáci vypracovali tutovky. Výborne však zachytal Aďo Caltík, ktorý si k prvopolčasovým zákrokom pripísal krásne zákroky aj v druhom polčase. Domáci boli lepším mužstvom, my sme si ale za snahu zaslúžili aspoň skórovať.  V sobotu hráme konečne doma, kedy privítame Rakovú.

štatistiky zápasu: https://sportnet.sme.sk/futbalnet/z/obfz-kysuc/zapas/514140/

IMG_20200913_123928596

 

U-15

MŠK Snežnica: FK Lodno 1:11 (0:5), gól- Tomáš

 

Žiaci hostili lídra súťaže a absolútne nezvládli úvod zápasu, kedy dostali hneď tri góly. Potom sa hra vyrovnala a nasledovala pasáž, kedy sme prebrali iniciatívu, šance sme však nepremenili, naopak hostia pridali  ďalšie  góly. V druhom polčase hostia potvdili svoju hernú dominanciu ďalšími gólmi a zaslúžene si od nás odvážajú všetky body. Rozhodli lepšie individuality u hostí. Nevadí, ideme ďalej. Postupne naberieme skúsenosti a určite sa budeme zlepšovať. Hlavy hore.

štatistiky zápasu: https://sportnet.sme.sk/futbalnet/z/obfz-kysuc/zapas/518616/

 

IMG-278644b848bd205faffb1e5c4ab80a0d-V

Pridaj komentár