27.09.2020 muži MŠK Snežnica: FK Lodno 1:4 (0:2), gól- J. Kopas

U-19 MŠK Snežnica: FK Polom Raková 2:7 (0:3), góly- Mravec, Čižmárik

U-15 Slovan Skalité: MŠK Snežnica 6:1 (3:1), gól- Tomáš

muži

Muži sa neprebrali z letargie ani v zápase s Lodnom. Darmo si pred zápasom v kabíne vysvetľujú ako majú hrať, keď hneď v úvodných minútach zápasu dostanú dva góly. Lodno v prvom polčase dominovalo vo všetkých herných činnostiach. Úvodných 15 minút druhého polčasu naopak patrilo nám, zrazu dovtedy suverénny hostia začali robiť chyby a pred našu bránu sa nedostávali. Znížiť sa podarilo J. Kopasovi. To však bolo z našej strany všetko. Potom sme opäť v krátkom slede prepadli dvakrát v obrane a hostia si až do konca zápasu v pohode ustrážili svoje zaslúžené víťazstvo.

štatistiky zápasu: 514097

IMG_20200920_150537528 IMG_20200920_150415273

U-19

U-19 MŠK Snežnica: FK Polom Raková 2:7 (0:3), góly- Mravec, Čižmárik

V úvode sme hrali bez dôrazu a bez kombinácie. Prvý gól padol do našej sieti po rohovom kope a potom sme za 10 minút dostali ešte ďalšie dva góly. V prvom polčase nebezpečne z našich vystrelil Bajánek, jeho strelu len s námahou skrotil gólman hostí. V druhom polčase sme začali aktívnejšie a podarilo sa nám znížiť po individuálnej akcii Mravca. Keď už sa zdalo, že sa nadychujeme na ďalší gól, hostia opäť potrestali náš nedôraz a postupne pridali ďalšie góly a zastavili sa až na čísle 7. Za nás na 1:6 znižoval  Adam Čižmárik.  Hostia boli dôraznejší a tak sme prehrali zaslúžene a rozdielom dvoch tried. Budúci týždeň si to rozdáme v zápase o posledné miesto v Rudine s miestnym OŠK.

IMG_20200919_135706875 IMG_20200919_135735786

U-15

V Skalitom nám chýbalo z objektívnych príčin veľa hráčov, a tak sme na zápas nastúpili len desiati. Domáci hrali väčšinou na našej polovici. Výbornými zákrokmi nás počas celého zápasu podržal brankár Tobi Káčerík. Vzadu dominovala Barborka Pokrívková a vpredu počas celého zápasu hrozila domácim najmä Alžbetka Pokrívková. Za bojovnosť však treba pochváliť celé mužstvo, vrátane dvoch prípravkárov, ktorý odohrali celý zápas. Tentoraz nebol dôležitý výsledok, ale predvedená bojovná hra a odhodlanie mladých bojovníkov. Ďakujeme za výkon!