Po veľmi zlých výsledkoch našich mužstiev z predchádzajúcich dvoch týždňov sme tento týždeň konečne zaznamenali aj víťazstvá. Našu zástavu najskôr svojim prvým víťazstvom zdvihli vo štvrtok prípravkári a aj keď v tejto kategórii nejde ani tak moc o výsledky, dobrý výkon okorenený gólmi s chuťou víťazstva vždy poteší a hlavne motivuje chlapcov k ďalšej práci. V sobotu konečne zvíťazili aj dorastenci, ktorí po výbornom výkone doviezli 3 body zo susednej Rudiny. V nedeľu sme sa však opäť vrátili k prehrám. Po dopoludňajšej vysokej prehre žiakov sme nebodovali ani v popoludňajšom zápase mužov.

27.09.2020 muži MŠK Snežnica:Slovan Klokočov 0:4 (0:2)

26.09.2020 U-19 OŠK Rudina:MŠK Snežnica 1:4 (1:3), góly- Ukrop 2, T. Minárik, S. Minárik

27.09.2020 U-15 Slovan Klokočov: MŠK Snežnica 14:0 (8:0)

24.09.2020– U-11 turnaj v Kysuckom Lieskovci

Tatran Krásno nad Kysucou: MŠK Snežnica 4:2, góly- Tanuška, Ondrúšek
FK Kysucký Lieskovec: MŠK Snežnica 3:4, góly- Tanuška 2, D. Tomáš 2

muži

MŠK Snežnica:Slovan Klokočov 0:4 (0:2)
Mužstvu nie je možné vytýkať nasadenie, ale hostia pôsobili futbalovejším dojmom. Nás do kolien dostal zbytočný prvý gól po chybe. A keď sa pred polčasom po jednom zo súbojov zranil výborne hrajúci Smieško, bolo jasné , že získať v tomto zápase nejaké body nám nebude súdené. Všetky štyri góly Klokočova dal výborne strelecky disponovaný Marčiš. Potešujúce je, že chalani bojovali až do konca. Šance Kmecza a Kopasa zlikvidoval hosťujúci gólman.
IMG_20200927_152426391 IMG_20200927_152838853

U- 19

OŠK Rudina:MŠK Snežnica 1:4 (1:3), góly- Ukrop 2, T. Minárik, S. Minárik
V susedskom derby sa stretli dve mužstvá, ktoré doteraz nebodovali. Naši od začiatku boli viac na lopte a tlačili sa do útoku. Žiaľ  do vedenia šli po priamom kope domáci. Chalani však neklesali na duchu a hrali si svoju hru, naša prevaha bola čoraz väčšia. Akcie sa nám však nedarilo dokončiť . Nebezpečne vystrelil z priameho kopu Mravec , brankár však jeho pokus vytlačil. Vyrovnanie priniesla až strela Ukropa, ktorá sa od tyče odrazila do brány. Ukrop stál na začiatku aj druhej gólovej akcie keď rýchlo rozohral štandardku na S. Minárika, ktorý do góloveho zakončenia vyslal svojho brata Tobiáša. Na polčasových 1:3 upravil svojim druhým gólom v zápase opäť Ukrop. Po polčase sa naša aktivita ešte zvýšila a akcia striedala akciu. V niektorých momentoch sme sa však unáhlili so zakončením. Veľa striel zlikvidoval výborne chytajúci domáci gólman, ktorý postupne vychytal Ukropa, S. Minárika, M. Pokrívku a tiež Mira Mravca, ktorého jedna zo striel skončila na brvne. Štvrtý gól pridal až Samuel Minárik, ktorý sa presadil po peknej kombinačnej akcii stredovej formácie. Zvíťazili sme zaslúžene a naše víťazstvo mohlo byť aj výraznejšie. Po zápase  si chalani konečne po dlhej dobe schuti zakričali.
IMG_20200926_135647017 IMG_20200926_142346867

U-15

Slovan Klokočov: MŠK Snežnica
Starší žiaci cestovali do ďalekého Klokočova, ktorý doposiaľ nestratil ani bod. Domáci svoju dominanciu potvrdili aj na ihrisku a doslova od prvej minúty našich valcovali. Gólostroj sa zastavil až na čísle 14……
IMG-02ddb4d4ddd091f21863739fde91023a-V

U-11

Prípravka odohrala svoj druhý tohtosezónny turnaj. Tentokrát sme cestovali do Kysuckého Lieskovca, kde sme nastúpili proti dvom súperom. Na mužstve bolo badať evidentný herný posun oproti minulotýždňovému turnaju, čo je len dobré. V dvoch zápasoch sme zaznamenali 6 gólov a dokonca sme poprvýkrát aj vyhrali. V tejto kategórii sa nám rysuje viacero sľubných talentov, čo je nádej pre budúcnosť snežnického futbalu.
IMG-956fd87163e8e42a5ae8b36b51308999-V IMG-ed83f94246bfb63701b587bb0cce3d4a-V