Dlho trvajúce daždivé počasie znemožnilo odohrať viaceré zápasy na Kysuciach. Čo sa týka našich mužstiev, zápasy dorastu a starších žiakov boli preložené na sobotu 31.10.2020. V nedeľu na rozmočenom ihrisku v Rakovej odohrali svoj zápas muži, ktorí však vzdorovali domácim len prvý polčas.

 

muži

 

04.10.2020 FK Polom Raková: MŠK Snežnica 3:0 (0:0)

Na mäkkom teréne mali viac loptu na kopačkách domáci, ktorí však v prvom polčase zaostali za očakávaním. Vytvorili si jednu výbornú šancu, ďalšie akcie však nedotiahli. Zakončovali z nepripravených pozícií a nepresne. My sme sa pred bránu Rakovej dostávali sporadicky. Svoje akcie nedotiahli Kmecz a Mravec. Po jednej zo štandardiek sme reklamovali ruku domáceho hráča vo vápne, penalta sa však nepískala. Domáci začali byť nervóznejší, my sme to však nedokázali využiť. Do druhého polčasu Raková vstúpila lepšie a v rozpätí dvoch minút od 55. minúty do 57. minúty dali domáci hráči dva pekné góly. My sme sa snažili kontrovať, naše akcie však končili zväčša pred pokutovým územím domácich. Nebezpečná však bola akcia Ševčíka, po ktorej nám pred brankárom domácich chýbali centimetre k zakončeniu. Na druhej strane nás viackrát podržal dobre chytajúci Gáper, ktorý zlikvidoval niekoľko nebezpečných striel domácich. Tri minúty pred koncom fauloval Mikurda v pokutovom území  domáceho Luteru, ktorý si postavil loptu na biely bod, avšak jeho strelu vyrazil Gáper, žiaľ na dorážku už bol prikrátky. Domáci si tak zaknihovali povinné víťazstvo, popravde však svojim výkonom nijak neoslnili, hrali to čo potrebovali. My sme neprekročili svoj tieň a po prvej časti súťaže zostávame stále bez víťazstva. Na záver ešte malá poznámka k aktuálnym opatreniam vlády SR. V nedeľu ich výsledkom bola asi dvadsiatka domácich fanúšikov koncentrovaná za plotom na jednom mieste, pričom kľudne mohli byť na tribúne v značných rozostupoch. Je to všetko nelogické a choré…..

štatistiky zápasu: https://sportnet.sme.sk/futbalnet/z/obfz-kysuc/zapas/514103/

IMG_20201004_142949097 IMG_20201004_144856643_MP IMG_20201004_160801301 IMG_20201004_160808985

Pridaj komentár