Máme za sebou úspešný víkend. Až posledný jesenný zápas mužov nám priniesol víťazstvo. Darilo sa aj dorastu a bodovali aj starší žiaci. Žiaľ vyzerá to tak, že nadlho sme odohrali posledné majstrovské futbalové zápasy. A vzhľadom k opatreniam vlády SR sme zrejme skončili aj s tréningami. Uvidíme, čo nás čaká v najbližších dňoch.

muži- MŠK Snežnica: Štart Dunajov 4:3 (1:2), góly- M. Pokrivka, M. Horvat, J. Kopas, M. Mravec

U-19  MŠK Snežnica: Slovan Podvyoká 7:2 (3:2), góly – Mravec 4, M. Pokrívka 2, Bajánek

U-15 Slovan Podvysoká:  MŠK Snežnica 2:2 (1:0), góly- J. Labuda, Svystyak

 

muži

 

MŠK Snežnica: Štart Dunajov  4:3 (1:2), góly- M. Pokrivka, M. Horvat, J. Kopas, M. Mravec

V poslednom tohtoročnom súťažnom zápase chceli chalani veľmi zvíťaziť. Plány však dostali trhliny po dvoch lacných góloch, ktoré sme dostali po nevýrazných strelách súpera. Do polčasu sa podarilo znížiť M. Pokrívkovi.  V úvode druhého dejstva zahral jeden z hosťujúcich hráčov v pokutovom území rukou, z nariadenej penalty vyrovnal M. Horvát. Hostia však vzápätí šli opäť do vedenia po štandardke, ktorá bola nariadená z hranice nášho pokutového územia po našej ruke. Mužstvo sa však nevzdávalo a bojovalo ako o život. Na čoraz ťažšom teréne sme sa tlačili pred bránu Dunajova. Vyrovnávajúci gól strelil z dorážky oslávenec a kapitán mužstva Jakub Kopas. Keď sa zdalo, že zápas skončí remízou, dve minúty pred koncom po trvalom tlaku vystrelil  Mravec, ktorého strelu nadvihol ešte jeden z brániacich hráčov a tá skončila pod brvnom hosťujúceho gólmana. Mohli sme sa tak konečne potešiť z troch bodov. Chalani napriek neľahkej situácii bojovali až do konca a oplatilo sa to. O to viac chutilo pozápasové občerstvenie……

štatistiky zápasuhttps://sportnet.sme.sk/futbalnet/z/obfz-kysuc/zapas/514105/

IMG_20201011_155411400 IMG_20201011_143117000

 

U-19

 

MŠK Snežnica: Slovan Podvyoká 7:2 (3:2), góly – Mravec 4, M. Pokrívka 2, Bajánek

Po nepríjemnom zážitku v prvom zápase, ktorý sa hral v Podvysokej sa naše mužstvo sústredilo vyslovene na hru. Tá sa nám však moc v prvom polčase nedarila. Na úvodný gól ihneď odpovedali hráči Podvysokej, ale naša odpoveď bola bleskurýchla a kapitán Miro Mravec k svojmu prvému gólu pridal hneď aj druhý. Na 3:1 zvyšoval Bajánek. Takže už v 13. minúte sme videli 4 góly. Pred polčasom však hostia znížili a aj v úvode druhého polčasu bojovali o vyrovnanie. My sme hrali dosť nepresne a nedôrazne. Upokojujúci gól pridal Miro Mravec 20 minút pred koncom, čím definitívne zlomil odpor hostí. V závere sme skórovali ešte 3 krát po strelách M. Pokrívku a svoj štvrtý gól pridal Miro Mravec. Viaceré akcie sme ešte nedotiahli. Hoci sme vyhrali vysokým rozdielom, výkon mužstva nebol optimálny, nehrali sme kolektívne , boli sme nepresní a nedôrazni. Objektívne treba priznať, že k víťazstvu nám dopomohol aj neistý výkon brankára hostí. Treba sa zamyslieť a pridať, lebo nie je dôležité len víťazstvo, ale aj spôsob ako sa k nemu dopracujeme.

štatistiky zápasuhttps://sportnet.sme.sk/futbalnet/z/obfz-kysuc/zapas/514152/

 

IMG_20201010_135805177

 

U-15

 

U-15 Slovan Podvysoká:  MŠK Snežnica 2:2 (1:0), góly- J. Labuda, Svystyak

V prvej časti hry boli lepší domáci hráči, ktorí aj šli do vedenia. Už pred polčasom sa naša hra zlepšila, viazla však koncovka. V druhom polčase už sme boli lepším mužstvom a podarilo sa nám otočiť skóre. Stále sme však mali problém so zakončením. Staré známe-“nedáš – dostaneš” platilo v tomto zápase doslova, keď sme nepremenili pred koncom dve veľmi dobré šance. Dve minúty pred koncom sa domácim podarilo vyrovnať. Pred zápasom by sme remízu určite brali, ale vzhľadom k priebehu zápasu sme skôr dva body stratili ako jeden získali.

štatistiky zápasuhttps://sportnet.sme.sk/futbalnet/z/obfz-kysuc/zapas/518634/

podvysoka 1 podvysoka 2

 

 

Pridaj komentár