Vzhľadom k aktuálnym opatreniam na zamedzenie šírenia nákazy COVID-19 prerušil ObFZ Kysúc súťaže……..

V našom prípade ide o mládežnícke súťaže prípravky, starších žiakov a dorastu, keďže muži odohrali všetky zápasy plánované v jesennej časti. Mládežnícke súťaže, vrátane dohrávok sa mali dohrať v posledný októbrový víkend. Plánovali sme v prípade dobrého počasia trénovať aspoň do polovice novembra.

Tak ako je už vyššie uvedené, vzhľadom k aktuálnej situácii sme nútení ukončiť všetky športové aktivity a budeme dúfať, že na prelome januára a februára opäť budeme môcť hrať a absolvujeme zimnú prípravu.

Čaká nás ešte zazimovanie hracej plochy, vypustenie systému zavlažovania, zazimovanie šatní, niektoré administratívne činnosti a potom si po náročnom roku od futbalu odpočinieme.Ešte predtým Vám však na našej stránke pripravíme článok, v ktorom zhodnotíme futbalový rok 2020.

 

Buďte zdraví!!!

 

Výkonný výbor MŠK Snežnica

chlapec 2

Pridaj komentár