16.08.2020 FK Lodno: MŠK Snežnica 6:1 (1:0), gól- J. Kopas

Pred zápasom sme si spomenuli na nášho kamaráta Vila Šamaja, ktorý nás náhle  na jar tohto roku  opustil.

Na ihrisku sme s domácimi v prvom polčase držali krok. V bráne zastúpil zraneného Malicha Maťo Horvát.  Rozhodca “prehliadol” zákrok rukou domáceho brankára mimo pokutového územia, čo určite ovplyvnilo ďalší priebeh duelu..  Úvod druhého polčasu patril nášmu mužstvu, šance sme však nedotiahli a tak sa k slovu dostali domáci, ktorí strelili dva góly v rýchlom slede, čo naše mužstvo zlomilo a zrodil sa tak  jdnoznačný výsledok stretnutia, ktorý je tak trochu pre našich chalanov krutý. Domáci si však víťazstvo zaslúžili. Tentoraz sa naše  mužstvo snažilo, za čo chlapcov chválime.  V najbližšiu nedeľu nás čaká zápas v Klokočove, kde určite zažijeme zmeny v zostave, keďže pracovné povinnosti, zranenia a dovolenky neumožnia vycestovať viacerým hráčom. Pomaly si však na takéto situácie zvykáme. Mužstvo v tréningu začalo poctivo makať, veríme teda, že výsledky sa postupne dostavia.

štatistiky zápasu: https://sportnet.sme.sk/futbalnet/z/obfz-kysuc/zapas/514082/

IMG-c8b105e031f276aca6f99daf0d6b2870-V IMG-e1dd9ea6d141d191cf6f54a526656b32-V

Pridaj komentár