23.08.2020 Slovan Klokočov: MŠK Snežnica 5:1 (1:1), gól- M. Mravec

V nedeľu sme vycestovali bez viacerých chýbajúcich hráčov do Klokočova. V úvode sa hralo viac menej medzi šestnástkami, domáci boli aktívnejší, ale nevypracovali si vyloženejšiu šancu. Potom sme zlepšili hru aj my. Nedorozumenie domáceho brankára s obranou využil pohotovo Mravec a šli sme do vedenia. Naša radosť však trvala len krátko. Prakticky ihneď domáci z hraničnej situácie vyrovnali. Pred polčasom Klokočov pridal na dôraze, v dobrej pozícii však domáci útočník zakončoval nepresne. Potom prepadla neistému brankárovi domácich lopta pomedzi ruky a na bránkovej čiare ju zastavila až voda. Do šatní sa šlo za nerozhodného stavu. Po polčase domáci dvakrát nebezpečne vystrelili. My sme pohrozili po dlhých autových vhadzovaniach, gól sa nám však nepodarilo dať. Postupne sme museli striedať viacerých zranených hráčov. Gól domácich visel vo vzduchu, niekoľkokrát nás podržal Gáper v bráne a viacero striel zablokovala aj obrana. V  73.minúte však domáci Dorociak krásnou strelou z diaľky trafil presne do protiľahlej strany brány a Klokočov šiel do vedenia. O 5 minút sme po našom nedôraze opäť inkasovali a bolo prakticky rozhodnuté. Už o 2 minúty súboj v našej šestnástke na prekvapenie všetkých posúdil asistent hlavného rozhodcu Majtán ako faul nášho hráča a tak domáci kopali pokutový kop, ktorý aj premenili. Kalich horkosti sme si dopili v nadstavenom čase, kedy skóre zápasu na konečných 5:1 upravil  domáci Ćuboň. Domáci boli dravejší a futbalovejší, preto si výhru zaslúžili. My sme   sa najmä po prestriedaní  vpredu už nepresadili. Záver stretnutia sme nezvládli už v 4. zápase za sebou, čo je na zamyslenie. Hlavný rozhodca podal dobrý výkon, jeho asistenti však boli veľmi slabučkí a nepresní. Chyby rozhodcov k futbalu patria, každý sa učí, ale asistenti v tomto zápase urobili viac chýb ako sa dá akceptovať.

V najbližšom kole hostíme na domácom štadióne lídra súťaže z Rakovej. Tešíme sa na Vašu podporu!!!

 

štatistiky zápasu: https://sportnet.sme.sk/futbalnet/z/obfz-kysuc/zapas/514083/

IMG_20200823_170324877 IMG_20200823_170331955(1)

Pridaj komentár