Našim mužstvám sa cez víkend nepodarilo skórovať ani raz.

30.08.2020 muži MŠK Snežnica: FK Polom Raková 0:3 (0:1)

29.08.2020 U-19 ŠK Čierne: MŠK Snežnica 2:0 (1:0)

muži

MŠK Snežnica: FK Polom Raková 0:3 (0:1)

Favorizovaní hostia mali v úvode viac z hry. Nešťastnú ruku Muziku  v našej šestnástke potrestal z pokutového kopu hosťujúci Goralka. Potom hosťujúci hráč sotil Smieška do nášho brankára, pričom došlo k zraneniu a Peťo Smieško musel byť vystriedaný a putoval rovno do nemocnice. Hostia boli stále aktívnejší, dve – tri šance, ktoré si vypracovali však nepremenili. V závere polčasu ožilo aj naše mužstvo, ktoré v druhom dejstve hru v poli vyrovnalo. Strieľali sme však viac menej len z väčších vzdialeností, realizácia priamych kopov bola nepresná. Hostia v týchto fázach vpredu neboli nebezpeční. Najväčšiu našu šancu nepremenil Tomáš Beňadik, ktorý v dorážke zoči voči hosťujúcemu gólmanovi strieľal nepresne. Potom už nasledoval klasický scenár záveru našich zápasov. V 87. minúte sme naivne a zbytočne stratili loptu pred našim pokutovým územím a inkasovali sme po druhý krát. O dve minúty hostia upravili na rozdiel triedy a bolo vymaľované.  Raková bola síce futbalovejšia, naše mužstvo sa však hosťom vyrovnalo v bojovnosti. Trojgólová prehra je teda trochu krutá, ale taký je futbal. K dlhému zoznamu zranených hráčov po nedeľnom zápase pribudol okrem Smieška aj Kováč, ktorý musel striedať pre zranenie chrbta. Budúcu nedeľu začína odvetná časť jesennej časti súťaže. Doterajšie výsledky musíme hodiť za hlavu a už v najbližšom zápase v Dunajove musíme prelomiť kliatbu, ktorá na nás v týchto týždňoch doľahla.

štatistiky zápasu: https://sportnet.sme.sk/futbalnet/z/obfz-kysuc/zapas/514088/

IMG_20200830_162943803 IMG_20200830_162825493

 

U-19

ŠK Čierne: MŠK Snežnica 2:0 (1:0)

 

Svoju premiéru v sezóne 2020/2021 majú za sebou aj naši dorastenci, ktorí cestovali k favoritovi súťaže do Čierneho.

V úvode boli síce domáci aktívnejší, my sme vzadu začali trochu neisto, ale dvakrát nás podržal Caltík. Potom sme začali lepšie kombinovať, S. Minárik dokonca po centri trafil brvno domácej brány, v následnej dorážke aktívneho Mravca vychytal domáci brankár. Ten potom sledoval pokusy S. Minárika a Ukropa, ktoré len tesne minuli domácu bránu. Na druhej strane domáci dvakrát strieľali nepresne. Pred polčasom sme však domácim po sérii našich chýb a nedôraze umožnili skórovať. To isté sa opakovalo aj po prestávke, kedy sme začali zbytočne hrať zatiahnutí a Čierne šlo do dvojgólového vedenia. Následne sme opäť ožili, Mravec však  svoje akcie nedotiahol. Bajánek bol v samostatnom nájazde atakovaný domácim obrancom, čo rozhodca posúdil ako dovolenú hru a tak sme museli chlapsky prijať porážku. Predvedený výkon je však prísľubom do ďalších zápasov.

štatistiky zápasu: https://sportnet.sme.sk/futbalnet/z/obfz-kysuc/zapas/514134/

IMG_20200829_135924258 IMG_20200829_140600950 IMG_20200829_141000481(1)

Pridaj komentár