S radosťou Vám oznamujeme, že aj tento rok turnaje Snežnica cup 2017 podporí Nadácia Kia Motors Slovakia.

Náš klub aj v roku 2017 organizuje tradičné futbalové turnaje  “Snežnica cup”. Tohtoročné turnaje sa odohrajú v Snežnici 7.5.2017 a 25.6.2017. Organizujeme ich pre kategóriu prípravky a starších žiakov.  Do grantového programu sme sa prihlásili s projektom, ktorého náklady prevyšujú sumu 2. 000€. Z plánovaných nákladov nám Nadácia Kia Motors Slovakia uhradí až 1 973,86 €.

Každoročne sa prostredníctvom projektu snažíme zlepšiť aj materiálne podmienky nášho klubu. V predchádzajúcich rokoch sme takto získali odľahčené hliníkové brány,svetelnú tabuľu a latexovú lajnovačku . Tento rok sme sa výlučne zamerali na mužstvo prípravky MŠK Snežnica. Pre našich najmenších prostredníctvom grantového programu získame špeciálne futbalové brány, z ktorými budú môcť bezpečne manipulovať a využijú ich počas tréningov. Prípravkárov kompletne oblečieme do najmodernejších teplákových súprav a úplne novučkých dresov. V chladnom počasí naše nádeje počas zápasov a tréningov zohreje novučké termoprádlo. Sme šťastní, že s projektom sme uspeli. Je to, ale záväzok. Po administratívnej práci nás teraz čaká náročná práca spojená s organizovaním turnajov, tak, aby ich kvalita zostala na úrovni, ktorú si turnaje postupne získali.

2D vertcal-RGB

Pridaj komentár