U-15 Kysučan Korňa: MŠK Snežnica 3:2(3:1)

U-13 Kysučan Korňa: MŠK Snežnica 2:3(0:0)

U-15 Kysučan Korňa: MŠK Snežnica 3:2(3:1), góly S. Minárik(11m),Kopas

Zostava: Pokrívka, L. Moravec, T. Moravec, Pav. Labuda,  Ukrop, Mravec, S. Minárik, T. Minárik, Klučiarik,Ukropová, Kopas(Duban)- tréner: Ing. Peter Smieško

Hralo sa na umelej tráve vo futbalovej aéne v Korni. Podmienkam sme sa prispôsobili rýchlo a v úvode sme si vypracovali viac čistých šancí. Domáci brankár bol však výborný. Korňania sa ujali vedenia po rýchlej brejkovej akcii a potom prebrali iniciatívu. Po nedôraznom bránení sme dostali ďalšie dva góly. Iskričku nádeje vykresal pred polčasom Samo Minárik, ktorý dal gól z pokutového kopu po faule práve na neho. Po polčase sa hralo presne opačne ako v prvej časti hry. Vyložené šance mali tentoraz domáci,nepodarilo sa im ich však premeniť. Postupne sme sa však prebudili a čoraz viac sme sa dostávali k domácej bráne. Podarilo sa nám znížiť po góle Kopasa. Korňa to však už v závere ustála a tak sme vyšli bodovo naprázdno. Mužstvo chválime za bojovnosť. Škoda, že sme nehrali v kompletnej zostave, hráči ale chýbali aj domácim.

P1010752 P1010755 P1010768 P1010763 P1010765

 

U-13 Kysučan Korňa: MŠK Snežnica,2:3  (Čičmárik, Ondrášek, Labuda)

Zostava: Bajánek, Hruška J., Belanec, Ševčík, Caltík, Labuda Pe., Čižmárik, Ondrášek, Hruška A., Tomáš, Bohušík

Prvé jarné stretnutie sa hralo vo futbalovej aréne na umelej tráve, ale na tieto podmienky si chlapci veľmi rýchlo zvykli. Zápas bol od samého začiatku veľmi opatrný, nikto nechcel robiť zbytočné chyby. Postupne sme získavali miernu prevahu, ale do zakončenia sme sa dostávali len sporadicky a to prevažne z väčších vzdialeností. Polčas sa preto skončil bez gólov.

Do druhého polčasu sme vstúpili aktívnejšie, častejšie sme napádali súperovu rozohrávku, dostávali sme sa častejšie pred súperovu bránu i do zakončenia. Výsledkom nášho snaženia bol gól v 36. min. Adama Čičmárika, ktorý prudkou strelou prekvapil domáceho brankára. O dve minúty neskôr Marek Ondrášek krásnou strelou takmer z rohu hracej plochy opäť skóroval. Nasledujúce minúty sa niesli v našej réžii. Vypracovávali sme si dostatok príležitostí. V 48. min. sa predral pred súperovu bránu Peťo Labuda a nekompromisne zakončil. V poslednej päťminútovke sme  poľavili, výsledkom čoho boli inkasované dva veľmi lacné góly. Víťazstvo sme si však už postrážili.
Celému družstvu patrí pochvala za bojovný výkon a samozrejme za cenné tri body.
20170326_120204 20170326_121038 20170326_130159 20170326_130225

Pridaj komentár