Cez víkend sa už naplno do súťaži zapojili aj naše mužstvá Hrali muži, dorast aj mladší žiaci a všetci vo svojich zápasoch zvíťazili. Prípravka štartuje o 2 týždne.

muži

MŠK Snežnica: OŠK Rudina 3:1 (1:1), góly- Mravec 2, Záň

V premiérovom zápase novovzniknutého mužstva mužov sme sa ťažšie rozbiehali a v hre nás navyše pribrzdila jedenástka, ktorou sa hostia ujali vedenia. Ešte do polčasu sa však podarilo Mravcovi vyrovnať. Hostia v prvom dejstve triafali ešte tyč našej brány. V druhej časti hry sme sa postupne zlepšovali a lopta bola viac na našich kopačkách. Chalani bojovali jeden za druhého, hostia v horúčave postupne akoby strácali dych a čoraz častejšie faulovali. Do vedenia nás ukážkovou šibenicou z priameho kopu poslal Slavomír Záň a víťazstvo v závere po presnom centri Janáča poistil hlavou hrdina víkendu, vekom ešte len dorastenec Miroslav Mravec, pre ktorého to bol v dvoch víkendových zápasoch už piaty gól. Zápas sledovala početná divácka kulisa.

IMG_20190901_153940221_HDR IMG_20190901_154510514 IMG_20190901_154514133 IMG_20190901_171044400

U-19

MŠK Snežnica: Štart Dunajov 7:3 (3:1), góly- Mravec 3, Kmecz 3, Minárik

Pred zápasom sme sa ešte vrátili k minulej sezóne a chalani, ktorí sa podieľali na minuloročnom triumfe v súťaži, sa odfotili s vížaznou trofejou a medailami.

Proti nováčikovi sme začali ležérne a bez dôrazu. Hostia sa spoliehali na rýchle brejkové akcie. Potom sme v priebehu dvoch minút dali dva góly, po individuálnych akciách Mravca a Kmecza. Hostia však znížili. Pred polčasom sme odskočili opäť o dva góly. Cez prestávku padla kritika na úrodnú pôdu a do druhého dejstva sme vstúpili s väčším nasadením a zmeneným rozostavením. Postupne sme pridali ešte 3 góly. Zbytočne sme však inkasovali a tak sa zrodil hokejový výsledok. Jakub Kmecz a Miro Mravec zaznamenali hatricky. Veľmi dobre sa uviedli nové posily- bratia Pokrivkovci. Do ďalších zápasov však máme čo zlepšovať.

IMG_20190831_132617519 IMG_20190831_134337096 IMG_20190831_140514230

U-13

Spartak Vysoká nad Kysucou: MŠK Snežnica 1:3 (0:1), góly- A. Pokrivková, P. Pokrivka, R. Tomáš

V úvodnom zápase naši mladší žiaci cestovali až do Vysokej, ale našťastie necestovali nadarmo, lebo po bojovnom výkone priviezli 3 body. Teší tiež fakt, že tréneri mali dosť hráčov aj na striedanie a pochvalu si zaslúžia za podporu tentokrát aj rodičia. Vyzerá to, že sa dáva dokopy silná partia. Už najbližší víkend nás však preverí veľmi ťažký súper z Rudiny, ktrorý v úvodnom kole vo Vadičove strelil 9 gólov. Zápas v Rudine tak bude veľmi ťažký.

IMG-213facafcd59f1a0335a637dd25970d1-V IMG-8716678cf2a429bbd18c3ae6f1809807-V (1) IMG-c58f8584b151c3afd7d402c3b5ab77a7-V