Všetky naše mužstvá hrali z dôvodu cyklomaratónu, ktorý sa konal v Snežnici na ihriskách súperov.

 

muži

FK Lodno: MŠK Snežnica 1:3– góly- Záň, Kopas, Súkeník (11m)

Vedeli sme, že nás čaká ťažký zápas na horúcej pôde, navyše chýbali nám viacerí hráči zo základnej zostavy. Úvod patril domácemu mužstvu, Oldo Nikrmajer však chytil jednu nebezpečnú strelu a bol  úspešný aj pri štandartkách Lodna. Postupne sme sa z územnej prevahy vymanili aj my. Mravec sa zastreloval a potom na radosť hosťujúcich fanúšikov Slávo Záň krásne  odrazenú loptu zatočil ponad domáceho gólmana. Ešte krajší gól pridal tesne pred prestávkou asi z 25 metrov Kubo Kopas, ktorý trafil šibenicu domáceho gólmana, ktorý z takej diaľky asi nečakal zakončenie. Pri takýchto góloch potrebujete aj šťastie a to sme tentoraz mali. Hneď v úvode druhého polčasu signalizoval asistent hlavného rozhodcu Jedinák údajný faul nášho hráča v pokutovom území a tak sa domáci gólom z pokutového kopu vrátili do zápasu. Lodno potom hralo na našej polovici, ale vyložené šance si nevypracovalo. Najväčšie nebezpečenstvo nám hrozilo z priamych kopov a rohov, v bráne však Oldo pôsobil spoľahlivo. V samom závere navyše domáci v pokutovom území zastavili náš samostatný nájazd nedovolene a Braňo Súkeník rozhodol o prekvapivom zisku troch bodov. Chalanom patrí poďakovanie, lebo aj v oklieštenej zostave bojovali a boli za to odmenení. Ďakujeme tiež divákom za podporu, ktorou nám vytvorili  domáce prostredie.

IMG_20190908_152806275

 

U-19

 

OŚK Rudina: MŠK Snežnica 2:1(1:0), gól- Kmecz

 

Zápas bol vyrovnaný. V úvode sa po súboji s domácim hráčom zranil Leo Moravec a keďže chýbal v zápase aj druhý zo stopérov, museli sme hrať s úplne novou stopérskou dvojicou, ktorá si však počínala dobre. V úvode boli aktívnejší domáci, postupne sme však hru vyrovnali. Rudina šla do vedenia po pokutovom kope, na ktorý však máme iný názor ako hlavný rozhodca. My sme  po peknej kombinačnej akcii trafili tyč domácej brány. V druhom polčase sme boli častejšie na polovici súpera, obrana však naše akcie stačila riešiť. Domáci sa spoliehali na dlhé nákopy za našu obranu. Čáko tak musel byť stále v pohotovosti. Jeden z brejkov Rudine nakoniec vyšiel a nám sa už len podarilo skorigovať výsledok. Škoda, že sme v tomto zápase nebodovali, lebo minimálne na bod sme siahali. Hrá sa však na góly, domáci dali o jeden viac a tak sa radujú zo všetkých troch bodov. V zápase nastúpili až štyria hráči v žiackom veku, máme mladé mužstvo, čo je prísľubom do budúcnosti.

 

IMG_20190907_135825835 IMG_20190907_135746579

 

U-13

OŠK Rudina: MŠK Snežnica 4:0 (3:0)

Hrali sme u skúseného a kvalitného súpera, ktorého sme sa však nezľakli a v zápase sme bojovali. Nezachytili sme úvod zápasu a dvakrát sme inkasovali. V poli bol zápas však vyrovnaný. Ťažko sa hodnotí zápas keď dostanete štyri góly, ale  herne naši mladí nesklamali. Nevadí, ideme ďalej. V nedeľu nás čaká v hodovom zápase Čadca.

IMG-cc4f5ce0b3a12f1df0fac65195f37c88-V

Pridaj komentár