Už v sobotu  31.8. 2019 do súťaže vstúpia naši dorastenci, ktorí doma privítajú TJ Štart Dunajov. Zápas začína o 14.00 hod.

Nedeľné dopoludnie bude patriť zápasu mladších žiakov, ktorí vycestujú až do Vysokej nad Kysucou. Budú si musieť privstať, lebo stretnutie začína už o 10.00 hod. Źiaci sa stretnú  na námestí v Snežnici o 08.20 hod.

 

Nedeľné popoludnie už bude patriť veľkému derby zápasu mužstva mužov MŠK Snežnica s OŠK Rudina. Ide o premiéru nášho mužstva dospelých v súťaži. Chalani budú potrebovať Vašu podporu, preto  radi privítame každého nášho fanúšika. Verím, že si opäť nájdete cestu na štadión Pod Vretňom vo väčšom množstve, tak ako tomu bolo zvykom v minulosti. Na zápas sa chystá aj početná enkláva fanúšikov z Rudiny, takže sa je na čo tešiť!!!

PS: Príďte načas, aby Vašu podporu cítili chalani ešte pred nástupom na plochu.

 

 

 

Všetkých Vás na víkendové zápasy našich mužstiev srdečne pozývame!!!

received_1468687796548107

 

Pridaj komentár