Cez víkend hrali  len muži, ktorí si poradili s Lodnom a postúpili tak v tabuľke na 2. miesto.

 

muži

MŠK Snežnica: FK Lodno 1:0 (1:0), gól- M. Bajánek

V slnečnom počasí si našlo na futbal cestu veľa priaznivcov obidvoch mužstiev. Hostia si prišli pre 3 body, ale narazili na dobre organizované domáce mužstvo. Lodno v prvom polčase dvakrát nebezpečne vystrelilo na našu bránu,  Oldo bol však pozorný.  Na druhej strane z veľkej vzdialenosti tvrdo vystrelil Kubo Kopas, ktorého strelu s námahou vytlačil hosťujúci brankár. Ten mal problémy aj s centrom Kmecza po štandardke,  kedy podbehol loptu, nabiehajúci  Mravec  však hlavičkoval vedľa. Po polhodine hry sme sa konečne dočkali gólu, stredom ihriska unikol M. Bajánek a z 20 metrov vymietol pavučinku hosťujúcej brány. Do polčasu ešte nebezpečne vystrelil jeden z hráčov Lodna, lopta však tesne minula našu bránu. V druhej časti hry sa viac bojovalo. Hralo sa hlavne medzi šestnástkami. Nebezpečne z krídla zbehol s loptou Kmecz, ktorý sa preštrikoval až takmer do päťky, jeho spätná prihrávka však nenašla adresáta. So streľbou v dobrej pozícii zaváhal Mravec a nepresadil sa ani Muzika, ktorého strela len tesne minula hornú časť brány. Hostia hrozili najmä zo štandardiek a rohových kopov. Naša obrana však bola spoľahlivá a dobre sa vracali aj ofenzívny hráči.   Vo vyrovnanom a v podstate remízovom zápase sme nakoniec  uhrali dôležité víťazstvo, ktoré si naše mužstvo za prístup a nasadenie v zápase zaslúžilo. Budúci týždeň hráme opäť doma, kde privítame Slovan Klokočov.

IMG_20191013_143113235_BURST000_COVER_TOP-PANO IMG_20191013_150129373_HDR

Pridaj komentár