Počas uplynulého víkendu naše mužstvá odohrali svoje zápasy na domácom trávniku.

muži

MŠK Snežnica : Slovan Klokočov 0:0

V poslednom zápase sezóny sme mali problémy so zložením mužstva. Pre zranenie nemohol nastúpiť do zápasu Mravec. Pre pracovné povinnosti chýbali Janáč a Bajánek. V priebehu prvého polčasu sa navyše zranili Súkeník a Kmecz. V prvom polčase boli nebezpečnejší hostia, ktorí mali lepší štart na loptu. Niekoľko ich striel však nenašlo svoj cieľ. V druhom polčase sme pridali na bojovnosti a pohrozili sme aj vpredu. Hrali sme však po šestnástku. Najväčšiu šancu mal Kukučík, ktorý hlavou trafil tyč hosťujúcej brány. Klokočov kontroval prudkou a nebezpečnou hlavičkou z 8 metrov, ktorú zákrokom zápasu reflexívne vyrazil Oldo. Stratili sme tak doma prvé body. Objektívne však treba priznať, že dnes to na výhru nebolo.

IMG_20191020_140312128 IMG_20191020_153940470(1)

U-19

MŠK Snežnica: FK Polom Raková 2:3 (1:0), góly- Kmecz, Mravec

Aj dorastenci nastúpili bez niekoľkých hráčov. Chýbal brankár Čáko. V poli zas chýbal Šmehýl. V úvode boli viac na lopte hostia. Postupne sme sa osmelili aj my. Veľkú šancu si po individuálnej akcii vypracoval Kmecz, bol však neúspešný. Potom na seba zobral zodpovednosť Mravec, ktorý vnikol do šestnástky hostí a umiestnenou strelou nás dostal do vedenia. Neskôr však bol nakopnutý a polčas dohral so sebazapretím. Do druhej časti zápasu už Mravec nenastúpil, čo bolo pre ďalší vývoj zápasu zrejme rozhodujúce. Hostia v úvode druhého polčasu prebrali hru a dvoma gólmi otočili skóre. Našťastie onedlho reagoval Kmecz, ktorý strelou z diaľky vyrovnal. Potom sme sa viac-menej do konca zápasu bránili. Chlapci bojovali a keď už sa zdalo, že získame aspoň bod, v 89. minúte opäť udreli hostia a získali pre seba všetky 3 body. Je pravda, že Raková najmä po našom prestriedaní bola lepším mužstvom, za bojovnosť však našich chalanov chválime, snáď im to futbal v budúcnosti vráti.

IMG_20191019_135309071 IMG_20191019_133059374 IMG_20191019_153423588(1)

U-13

MŠK Snežnica: Spartak Vysoká nad Kysucou 3:2 (1:1), góly- D. Všetička, A. Pokrívková, B. Pokrívková

Hoci sme boli favoritom zápasu , nehrali sme tak ako sme očakávali. Chýbalo nám nasadenie a väčšia bojovnosť. Po vyrovnanom prvom polčase sme sa v úvode 2. polčasu opäť dostali do vedenia. Snaživí hostia však vyrovnali. Víťazstvo sme nakoniec získali až v úplnom závere zápasu.

IMG-a7f6c35d7846e65323aa7e336823f9b3-V(1) IMG-a6cd97f9e42792cacff595539219f791-V

U-11

Naši prípravkári majú za sebou turnaj, ktorý odohrali v stredu 16.10.2019 v Krásne nad Kysucou. Hoci sme svoje zápasy prehrali, chlapci si s radosťou zahrali a strelili celkom 4 góly, čomu sme sa potešili. Turnaj splnil svoj účel, opäť sme nazberali skúsenosti a môžeme sa posunúť ďalej.