Prvý októbrový víkend neboli z pohľadu počasia ideálne podmienky pre futbal . Hralo sa na rozmočených terénoch.

 

 

muži

OŠK Rudina: MŠK Snežnica 2:0 (1:0)

Do zápasu sme vstúpili lepšie a boli sme častejšie pred bránou domácich. Samostatný nájazd nevyužil Bajánek.  Niektoré sľubné akcie sme  nedotiahli do konca a nevyužili sme neistotu domáceho brankára. Nepresadili sme sa ani po viacerých rohoch. Domáci udreli v polovici 1. polčasu a dostali sa do vedenia. Hra sa potom vyrovnala. V úvode druhého polčasu sme sa snažili ešte niečo s výsledkom spraviť, žiaľ bola to len platonická snaha . Rudina postupne prevzala opraty zápasu do svojich rúk a do konca zápasu už bola jednoznačne lepšia. Domáci si vypracovali viac šancí, podarilo sa im však využiť len jednu. Viackrát nás podržal Oldo v bráne. Pôsobili sme odovzdane. Nepresadili sme sa ani zo štandardiek. Náš výkon v druhom polčase bol zlý .  Domáci si tak zaslúžene pripísali 3 body.

IMG_20191006_142736166 IMG_20191006_142820264

 

 

 

dorast U-19

MŠK Snežnica: Kysučan Korňa 2:1 (1:1), góly- Kmecz, M. Pokrivka

Na ťažkom , blatistom teréne sme nastúpili proti lídrovi súťaže do zápasu zle. Hostia sa v úvode dostali do dvoch veľkých šancí, ktoré však zostali nepremenené. Potom sme zabrali aj my, ale napriek viacerým sľubným akciám a šanciam sme gól nedali. Lopte sa nechcelo prejsť za chrbát hosťujúceho brankára a dvakrát na ťažkom teréne zastavila tesne pred čiarou. Tak ako to vo futbale býva, čo sa nepodarilo nám, podarilo sa Korni, ktorá tak trochu aj so šťastím dostala loptu po odrazenej strele do našej siete. Ešte pred polčasom našťastie zaúradoval najlepší strelec súťaže- Kubo Kmecz a bolo 1:1. V druhej časti sme chceli streliť víťazný gól, ale čoraz náročnejší terén brzdil našu aktivitu a tú brzdili aj hostia častými ošetreniami. Korňa už vpredu nebola až taká nebezpečná ako v prvom polčase, niektoré akcie hostia nedotiahli do konca a najviac hrozili z rohov. Nám sa niekoľkokrát podarilo vystreliť, ale hosťujúci gólman chytal spoľahlivo. Vytúžený gól sa podarilo po zlom odkope hostí nakoniec 8 minút pred koncom streliť Matejovi Pokrivkovi. Potom strelil svoj 2. gól v zápase Kmecz, ten však neplatil pre ofsaid. V závere sme si už vydreté víťazstvo proti kvalitnému a bojovnému súperovi ustrážili. Uznanie patrí hráčom obidvoch mužstiev za bojovnosť a za to, že sa vyrovnali s extrémne zlým počasím a náročným terénom. Budúci víkend máme vo vylosovaní súťaže voľno.

IMG_20191005_135721450 IMG_20191005_143227929

 

 

mladší žiaci U-13

ŠK Čierne: MŠK Snežnica 1:1 (0:0), gól- B. Pokrivková

V daždivom počasí mali mierne navrch domáci, ktorí najmä v prvom polčase dominovali. My sme sa ťažšie rozbiehali. V druhom polčase sme sa ujali vedenia, to nám však zobral o chvíľu jednoznačne najvyšší hráč na ihrisku- Patrik Milo. S bodom sme spokojní. Keďže zápas so Skalitým sme si už predohrali, budúci týždeň máme voľno.

 

 

IMG-a097e87368521b7c44f5f2107deb7749-V (1) IMG-c7a506c3ffa7203d85bed3519a36cfa9-V

Pridaj komentár