pridané 21.9.2015

20.9.2015,  U-19, MŠK Snežnica:FK Ćadca B 1:1(1:1) , U-15, Štart Dunajov:MŠK Snežnica 0:6(0:6),

dorast U-19, MŠK Snežnica: Kysučan Ochodnica  1:1(1:1), gól M. Majtán, zostava – Voštenák, F. Horvát, Beňadik, Ševčík, Jaššo, Kukučík, M. Horvát, M. Majtán(Pokrívka),  Chovanec, Muzika, J. Majtán

V bojovnom zápase sme v prvom polčase nepremenili výborné šance, za čo nás súper potrestal vedúcim gólom. Ešte do polčasu Martin Majtán vyrovnal krásnou strelou z diaľky do šibenice. V druhom polčase sme mali dosť šancí na víťazný gól, ten sa nám však nepodarilo streliť. Zaknihovali sme tak tretiu remízu v rade. Dnes sme však stratili dva body…

starší žiaci U-15,  Štart Dunajov:MŠK Snežnica 0:6(0:6),góly J. Kmecz 3, Mravec 2, Paperňák

zostava: Čáko, T. Kmecz, Ukropová,  Mravec, J. Kmecz, Paperňák, Ukrop,   Pav. Labuda,T.Moravec,L.Moravec, Kopas

Po vysokom víťazstve v utorkovej dohrávke druhého kola v Skalitom sme vysokým rozdielom zvíťazili aj v Dunajove. O našej výhre sme rozhodli už v prvom polčase. Veľa šancí sme mali aj v druhej časti hry, ale gól sme nedali ani z tých najvyloženejších. Mužstvo, v ktorom hralo až 6 hráčov, ktorí môžu nastupovať aj za mladších žiakov ukázalo, že sa vie presadiť aj bez chýbajúcich hráčov základnej zostavy. Päť víťazstiev zo šiestich zápasov nás vynieslo v tabuľke až na druhé miesto za suverénnym a bezkonkurenčným Makovom, a to sme až štyri zápasy odohrali na súperových ihriskách.

 

Pridaj komentár