pridané 28.9.2015

U-15, MŠK Snežnica: Kysučan Korňa 6:3(3:1), U-13, Slovan Skalité:MŠK Snežnica 1:3(1:0), U-19, Spartak Vysoká nad Kysucou: MŠK Snežnica-odložené na piatok 2.10.2015 o 16.15 hod.

starší žiaci U-15,  MŠK Snežnica:Kysučan Korňa 6:3(3:1),góly J. Kmecz 5, Paperňák

zostava: Čáko, T. Kmecz, Ukropová,   J. Kmecz, Paperňák, Ukrop,   Pav. Labuda,L.Moravec, Kopas, S. Minárik, Pokrívka(T. Moravec,M. Ćižmárik)

Víťaznú sériu zápasov sme udržali aj v zápase s Korňou. Do zápasu sme ale nevstúpili optimálne. Chalani si mysleli, že víťazstvo príde za nimi. Hostia otvorili skóre zápasu. Potom sme začali hrať a do polčasu sme strelili 3 góly. Druhý polčas tiež nezačal z nášho pohľadu dobre. Hostia znížili z pokutového kopu na rozdiel jedného gólu.Následne opäť úradoval náš najlepší strelec Jakub Kmecz, ktorý strelil v zápase spolu 5 gólov. V závere hostia opäť využili našu nekoncentrovanosť na kozmetickú úpravu výsledku. V najbližšom kole nás čaká veľmi ťažký zápas v Ochodnici, kde na úspech budeme potrebovať lepší výkon. Dúfame, že v tomto zápase sa už budeme môcť spoľahnúť na chýbajúcich Lazara a Mravca a tiež Maťa Čižmárika, ktorý po vážnom zranení už nastúpil v druhom polčase zápasu s Korňou.

mladší žiaci U-13,  Slovan Skalité: MŠK Snežnica 1:3( 1:0), góly A. Čižmárik 2, Kopas

zostava : Bajánek, Śmehýl,T. Minárik,Hruška,A. Čižmárik, , Peter Labuda, L. Moravec, Duban, Belanec,Pavol Labuda, , T. Moravec, Kopas

V Skalitom sme chceli bodovať naplno. V prvom polčase sme sa ťažšie rozbiehali. Domáci nás v 13. minúte zaskočili gólom. Potom sme sa zlepšili, ale na polčasovú prestávku sme odchádzali s jednogólovým mankom. Po polčasovom dohovore sme v druhej časti hry podali lepší výkon. Dlho sa nám nedarilo premieňať množstvo šancí. Streleckú smolu prelomil až v 47. minúte Adam Čižmárik, ktorý potom pridal ešte jeden gól. Konečnú podobu výsledku dal  Michal Kopas. Domáci v úplnom závere ešte nepremenili prísne nariadený pokutový kop. Zo Skalitého si tak po dobrom výkone vezieme zaslúžene 3 body.

U-19, Spartak Vysoká nad Kysucou.: MŠK Snežnica, zápas bol pre nespôsobilý terén odložený na piatok 2.10.2015 o 16.15 hod. Zo Snežnice sa odchádza o 14.45 hod.

Pridaj komentár