pridané 16.9.2015

13.9.2015,  U-19, FK Ćadca B :MŠK Snežnica 4:4(1:0) ,12.9.2015, U-15, MŠK Snežnica:Tatran Oščadnica 2:1(0:1), 15.9.2015,Slovan Skalité: MŚK Snežnica 0:5(0:1)

dorast U-19,FK Čadca: MŠK Snežnica 4:4(1:0), góly J. Majtán 2,Chovanec, J. Kmecz, zostava – Voštenák, F. Horvát, Beňadik, Ševčík, Jaššo(J.Kmecz), Kukučík, M. Horvát, M. Majtán,  Chovanec, Muzika, J. Majtán

V bojovnom zápase plnom zvratov sme nakoniec získali cenný bod.

starší žiaci U-15,  MŠK Snežnica: Tatran Oščadnica 2:1(0:1),góly J. Kmecz, Mravec

zostava: Čáko, T. Kmecz, Ukropová,  Mravec, J. Kmecz, Paperňák, Lazar,Pokrivka,Ukrop,  Minárik, Pav. Labuda(T.Moravec,L.Moravec)

Celý zápas sme mali územnú prevahu, ale otočiť skóre sa nám podarilo až v poslednej štvrtine zápasu.

starší žiaci U-15, Slovan Skalité:MŠK Snežnica 0:5(0:1), góly J.Kmecz 3, Paperňák,Mravec

zostava: Čáko, T. Kmecz,  Mravec, J. Kmecz, Paperňák, Lazar,Kopas(Pokrivka),Ukrop,  Pav. Labuda,T.Moravec,L.Moravec

Už v prvom polčase sme mali 3-4 vyložené šance, presadil sa však len Paperňák. V úvode druhého polčasu sme ustáli aktivitu domácich a potom dal hatrick Kubo Kmecz. Pridal sa aj Miro Mravec. V závere to bola jednoznačná dominancia nášho mužstva. Šance domácich pochytal Patrik Čáko.