pridané 7.9.2015

6.9.2015,  U-19, MŠK Snežnica: Spartak Radôstka 2:2(1:1) , U-15, FK Lodno: MŠK Snežnica 0:2(0:2) U-13 MŠK Snežnica : FK Slávia Staškov 0:6( 0:4)

U-19, MŠK Snežnica: Spartak Radôstka 2:2(1:1), góly J. Majtán, Beňadik, zostava – Voštenák, F. Horvát, Beňadik, Ševčík,Jaššo, Kukučík, M. Horvát, M. Majtán,  Chovanec, Muzika, J. Majtán

V prvom domácom zápase sme začali dobre a gólom Jakuba Majtána sme sa ujali vedenia. Hostia však neprišli svoju kožu predať lacno a do polčasu vyrovnali. V druhom polčase šla Radôstka do vedenia a v týchto fázach nás v zápase držal výbornými zákrokmi náš brankár Patrik Voštenák, ktorý hosťom dokonca chytil aj pokutový kop. Zápas bol vyrovnaný a bojovný. V samom závere sme dostali príležitosť vyrovnať z pokutového kopu, čo sa podarilo Tomášovi Beňadikovi. Získali sme tak prvý bodík do tabuľky a povzbudenie do ďalších zápasov.

starší žiaci U-15, FK Lodno: MŠK Snežnica 0:2(0:2),góly J. Kmecz 2,

zostava: Čáko, T. Kmecz, T. Moravec, Ukropová,  Mravec, J. Kmecz, Paperňák, Lazar,Pokrivka(Ukrop), Kopas, Minárik

Po piatkovej dohrávke, v ktorej sme prehrali v Makove nás v nedeľu nečakal ľahký zápas. Lodno v piatok zvíťazilo v Klokočove a chcelo bodovať aj s nami. Po vyrovnanom úvode sme začali dobre kombinovať. Domácich sme držali ´daleko od našej brány a postupne sme čoraz viac ohrozovali bránu Lodna. V polovici prvej časti hry sa po individuálnej akcii presadil Jakub Kmecz, ktorému sa potom podarilo skórovať aj druhý krát. Kubo sa preštrikoval domácou obranou aj tretí krát, namal však sily na zakončenie a tak ponúkol spätnú prihrávku J. Pokrivkovi, ktorému brankár strelu chytil. Šance mali ešte Paperňák, Mravec a opäť J. Pokrivka. Gól sme však nedali. Lodno v prvom polčase mohlo tiež jeden krát skórovať. V druhom polčase sa už moc futbal nehral. Domáci zbytočne znervózneli a začali sa správať nefutbalovo. Našťastie sa naši hráči nenechali vyprovokovať a zápas sa dohral. Z Lodna sme si tak odviezli veľmi cenné a vydreté body.

mladší žiaci U-13,  MŠK Snežnica : FK Slávia Staškov 0:6( 0:4),

zostava : Bajánek,T. Minárik,Hruška,Ondrášek, A. Čižmárik, , Peter Labuda, L. Moravec, R. Tomáš, Ševčík, Duban, Belanec

S favoritom súťaže sme nastúpili v oslabenej zostave. Od úvodu boli hostia dominantní a herne lepší. Nám sa moc nedarilo a v prvej časti hry sme dostali až 4 góly. Po obrátke sme hru trochu zlepšili, ale nebolo nám súdené streliť gól. Staškov si tak od nás zaslúžene odváža plný bodový zisk. Naše mužstvo čaká v sobotu opäť ťažký zápas v Makove,kde sa opäť budeme spoliehať len na najmladšie nádeje, ale v ďalších zápasoch nám rozlosovanie umožní doplniť mladších žiakov aj ich spoluhráčmi, ktorí už vypomáhajú mužstvu starších žiakov.

 

 

Comments Pridať komentár

 

 

Pridaj komentár