pridané 31.8.2015,

29.8.2015, U-15 MŚK Snežnica: OŠK Rudina 7:0(7:0), nedohraté, 30.8.2015, U-13 MŠK Snežnica : Tatran Oščadnica 3:0( 2:0), U-19, Kysučan Korňa: MŠK Snežnica 10:0(4:0) 

dorast U-19, Kysučan Korňa: MŠK Snežnica 10:0(4:0) , zostava: Voštenák, F. Horvát, Beňadik, Ševčík(Jaššo), Kukučík, M. Horvát, M. Majtán, J. Kmecz, Chovanec, Muzika, J. Majtán

Dorastenci si svoju súťažnú premiéru predstavovali asi inak. Do cesty sa im postavil veľmi kvalitný súper z Korne, ktorá v minulej sezóne bojovala o postup. Rozdiel bol najmä v nasadení a kondičnej pripravenosti. Domáci boli dravejši, vedeli o sebe, dobre kombinovali, výborne a presne strieľali. Naši chalani nastúpili s prílišným rešpektom. Celkové skóre určite ovplyvnil aj fakt, že náš brankár nastúpil na zápas so zranenou rukou, čo mu bránilo podať plnohodnotný výkon. Z tejto prehry netreba robiť vedu. V našej hre boli aj svetlé momenty , na ktorých sa v ďalších zápasoch bude dať určite stavať.

starší žiaci U-15,  MŚK Snežnica: OŠK Rudina 7:0(7:0), nedohraté,góly J. Kmecz 3, Paperňák, Mravec, Pokrivka, Kopas

zostava: Čáko, T. Kmecz, T. Moravec, Ukropová, Pav. Labuda, Mravec, J. Kmecz, Ukrop, Paperňák, Pokrivka, Kopas

Hostia nastúpili len siedmi, čo ovplyvnilo kvalitu duelu. Hralo sa na jednu bránu, Rudina dvakrát vystrelila na našu bránu, vždy výborne zakročil Čáko. My sme nepremenili veľa čistých šancí a aj tempo zápasu malo slabú úroveň. Do druhého polčasu hostia nenastúpili. Rozhodca preto ukončil zápas po prvom polčase, čo je škoda.

mladší žiaci U-13,  MŠK Snežnica : Tatran Oščadnica 3:0( 2:0), góly A. Čižmárik 2x, Pav. Labuda

zostava : Bajánek,T. Minárik,Hruška,Ondrášek, A. Čižmárik, Pavol Labuda, Peter Labuda, L. Moravec, T. Moravec, M. Kopas, R. Tomáš

Po vyrovnanom úvode preberali naši mladí hráči zápas čoraz viac pod kontrolu. Postupne prišli aj góly. Herne sa darilo Tobiašovi Minárikovi, strelecky sa presadil Pavol Labuda a 2x Adam Ćižmárik. Premiéru v súťažnom zápase si odkrútil Rišo Tomáš. Chlapci vstúpili do súťaže víťazne.

 

 

Pridaj komentár