pridané 19.3.2015-Po úspešných predchádzajúcich ročníkoch sa môžeme aj tento rok tešiť na kvalitné turnaje…

Turnaje organizované našim klubom sa tešia čoraz väčšej popularite. Ich úroveň rastie z roka na rok. Aj tento rok okrem halových turnajov organizujeme aj klasické turnaje , ktoré sa hrajú na hracích plochách vonku. V piatok 1.mája 2015 sa uskutoční turnaj pre kategóriu U-10, resp. U-11 a zrejme v nedeľu 21. júna 2015 odohráme turnaj pre kategóriu U-13.

V súčasnosti  je známe obsadenie turnaja pre U-10. Úroveň tohto turnaja sme sa rozhodli posunúť o level vyššie. Tento rok bude na ňom štartovať rekordný počet mužstiev- až 12.  Spolu sa teda na turnaji zúčastní až 144 hráčov.Keď k tomu pripočítame doprovod a divákov, je jasné, že naše domáce ihrisko a jeho areál kapacitne nebude postačovať. Prenajali sme si teda areál MŠK Źilina v Žiline-Závodí, kde sa tento turnaj uskutoční.

Turnaj takéhoto formátu si vyžaduje veľa námahy, preto sme s jeho prípravou začali už vo februári.  Môžme Vám zatiaľ prezradiť, že turnaj bude skutočne kvalitne obsadený.  Svojou účasťou nás poctia také kluby ako MŠK Žilina, FC Spartak Trnava, AS Trenčín, MFK Ružomberok, Fotbal Třinec, ale aj ďalšie kvalitné  mužstvá. Všetky informácie  o turnaji získate priebežne na našej klubovej web stránke, kde sme vytvorili špeciálnu sekciu Snežnica cup 2015.

Neskôr Vás budeme informovať aj o turnaji pre mladších žiakov U-13.

Zoznam účastníkov turnaja Snežnica cup 2015-U-10

MŠK Žilina                                                   FC Spartak Trnava    

 AS Trenčín                                                  MFK Ružomberok              

 Fotbal Třinec (ĆR)                                 FK Bytča  

FK Čadca                                                        FK Púchov 

FC Attack Vrútky                                    Fomat Martin

MŠK Kysucké Nové Mesto               MŠK Snežnica

Pridaj komentár