Klub MŠK Snežnica pripravuje na jar až 3 mládežnícke futbalové turnaje…..

V máji a v júni sa na obecnom štadióne v Snežnici uskutočnia až tri futbalové turnaje pre rôzne vekové kategórie žiakov. Séria turnajov nesie názov Snežnica cup a je voľným pokračovaním turnajov, ktoré každoročne pripravuje náš klub od roku 2011. Tento rok sme sa rozhodli zorganizovať viac turnajov, pretože naša základňa sa najmä v nižších ročníkoch rozrástla. Chceme teda, aby si v turnajových zápasoch zmerali svoje sily takmer všetci chlapci, ktorí sa poctivo zúčastňujú tréningov počas celej sezóny. Turnaje budú teda pre nich akousi odmenou. Na turnaje sme pozvali kvalitné mužstvá, bude teda ťažké v tejto konkurencii presadiť sa, ale v týchto vekových kategóriach nie sú výsledky to najpodstatnejšie. Veríme, že naše mužstvá sa na turnajoch nestratia. Na každom turnaji bude štartovať po 5 mužstiev, ktoré sa stretnú systémom každý s každým. Turnaje prípravkárov(U9 a U10) budú obohatené o súťaž  o najšikovnejšie mužstvo. Z každého mužstva sa do súťaže zapoja po 3 hráči, ktorých nominujú ich tréneri. Súťažiť sa bude v žonglovaní s loptou, v streľbe na presnosť a v slalome.

Vo štvrtok 8.mája si sily zmerajú najmenší prípravkári na turnaji kategórie U-9(rok narodenia 2005 a ml.) Zápasy budú trvať po 20 minút. Turnaj začína o 9.00 hod.

V nedeľu 1.júna budeme na ihrisku v Snežnici od skorého rána až do večera oslavovať MDD futbalom. Najskôr od 8.45 hod. sa odohrá turnaj kategórie U-10(rok narodenia 2004 a mladší). Zápasy budú tiež trvať 20 minút. Slávnostné vyhodnotenie je naplánované na 13.30 hod.

Od 14.00 hod. sa začne turnaj pre kategóriu mladších žiakov U-13(rok narodenia 2001 a mladší). V tomto turnaji budú zápasy trvať po 25 minút. Počas turnaja je pripravená pre detských divákov súťaž o zaujímavé ceny. Turnaj by mal vyvrcholiť približne o 19.00 hod.

O podrobnostiach jednotlivých turnajov Vás budeme včas informovať.

Účastníci jednotlivých turnajov:

Turnaj U-9,8.5.2014 od 9.00 hod.

účastníci: MŠK Snežnica, FO Bytča, FC Attack Vrútky, Tatran Turzovka, MŚK Kysucké Nové Mesto

Turnaj U-10,1.6.2014 od 8.45 hod.

účastníci: MŠK Snežnica, MŠK Žilina, FC Attack Vrútky, FK Čadca, MŚK Kysucké Nové Mesto

Turnaj U-13,1.6.2014 od 14.00 hod.

účastníci: MŠK Snežnica, FC Ajax Slimáčik Žilina, FC Attack Vrútky, ŠK Juventus Žilina-Závodie, MŚK Kysucké Nové Mesto

Všetkých Vás na turnaje srdečne pozývame. Pripravené sú pre Vás aj grilované špeciality a samozrejme hlavne množstvo kvalitného mládežníckeho futbalu.

 

Pridaj komentár