MŠK Snežnica: TJ Slovan Povina 0:1 (0:0)

Pred zápasom sme zagratulovali ku krásnej 70-tke nášmu správcovi Jaroslavovi Králikovi. Potom už sa začalo hrať. V úvode mali miernu prevahu hostia, následne sme však prebrali iniciatívu a viackrát sme ohrozili hosťujúcu bránu. V pokutovom území Poviny to horelo, hostia viackrát odkopávali loptu. Do polčasu sa nám však skórovať nepodarilo. Po zmene strán sme pokračovali v snahe o skórovanie, udrelo však na druhej strane. V 54. minúte hostia zahrávali rohový kop, po odrazenej lopte sa im zblízka podarilo skórovať. Potom sme síce hrali s túžbou dať gól, ale finálna fáza sa nám nedarila. Naopak Povinčania hrozili z brejkov. Podržal nás však Kubík. Do konca zápasu už gól nepadol. Siahali sme aspoň na bod, zostali sme však bez bodového zisku.

štatistiky zo zápasu:

https://sportnet.sme.sk/futbalnet/z/obfz-kysuc/zapas/671108/

foto zo zápasu:

Jaro, všetko najlepšie!
Domáci žiadali pokutový kop po zákroku na Mravca, posúďte sami
Hostia žiadali kartu pre nášho kapitána, opäť to necháme na Vaše posúdenie…

celé video zo zápasu:

https://sportnet.sme.sk/futbalnet/z/obfz-kysuc/zapas/671108/videozaznam/

Pridaj komentár