04.09.2022 Slovan Rudinská:MŠK Snežnica 6:0 (2:0)

muži

Prvý polčas bol v úvode vyrovnaný, potom prebrali iniciatívu domáci, ktorí strelili dva góly.Po obrátke sme prvých dvadsať minút hrali na súperovej polovici. Vyložené šance nepremenili postupne Mravec(2x), Turský, J. Kopas a Mičiak. Následne udrelo na druhej strane, kde domáci striedajúci hráč triafal vynkel. V závere už opäť domáci dominovali a po našom nedôraze sme inkasovali ešte trikrát. V úplnom závere potvrdil streleckú mizériu nášho mužstva J. Kopas, ktorý nepremenil ani svoj druhý samostatný nájazd na domáceho gólmana.

Slovan Rudinská:MŠK Snežnica 6:0 (2:0)

štatistiky zo zápasu:

štatistiky zo zápasu:

https://sportnet.sme.sk/futbalnet/z/obfz-kysuc/zapas/671114/

video zo zápasu:

https://sportnet.sme.sk/futbalnet/z/obfz-kysuc/zapas/671114/videozaznam/

prípravka U-11

Svoj prvý súťažný turnaj v sezóne v stredu odohrala naša prípravka U-11 v Snežnici. Chlapci a dievčatá trikrát zvíťazili a jedenkrát prehrali

prípravka U-9

Aj najmladšia prípravka začala svoju súťaž turnajom, ktorý sa odohral v sobotu v Radoli. Chlapci podobne ako ich starší rovesníci trikrát zvíťazili a jedenkrát svojmu súperovi podľahli.

starší žiaci U-15

Slovan Skalité: MŠK Snežnica 11:1 (4:1), gól- Śugár

V novej sezóne sme opäť do súťaže prihlásili mužstvo starších žiakov.

V prvom zápase si hráči zvykali na svoje posty. Viacerým po prechode z mladších žiakov robila problém hra na veľkom ihrisku. Domáci boli celý zápas lepší. My sme bojovali, dlho sme sa držali, ale v závere sme inkasovali veľké množstvo gólov.

Pridaj komentár