11.09.2022 FK Lodno:MŠK Snežnica 2:1 (1:0), gól – M. Kopas (11m)

muži

FK Lodno: MŠK Snežnica 2:1 (1:0), gól – M. Kopas (11m)

Do Lodna sme cestovali s cieľom prelomiť nepriaznivé výsledky z úvodu sezóny. Lodno však má kvalitné mladé mužstvo, ktoré ťaží z kvalitného dorastu. Najskôr bola hra vcelku vyrovnaná, v druhej časti prvého polčasu však aktivita bola na domácich kopačkách. Gól sme dostali v čase keď už sa mužstvá chystali do šatní. V druhom polčase sme predviedli zlepšený výkon. Podarilo sa nám vyrovnať po nepochopiteľnej ruke domáceho hráča v pokutovom území. Pokutový kop sa pískal aj na druhej strane, tentoraz po faule na prenikajúceho hráča domácich. Hoci sme sa snažili v závere o vyrovnanie, gól už nepadol. Veľmi blízko však bol Juraj Janáč, ktorý prestrelil vo výbornej šanci bránu domácich. Body sme teda opäť nezískali.. Chalani však bojovali, raz to už zlomiť musíme…..

štatistiky zo zápasu:

https://sportnet.sme.sk/futbalnet/z/obfz-kysuc/zapas/671115/

video zo zápasu:

https://sportnet.sme.sk/futbalnet/z/obfz-kysuc/zapas/671115/videozaznam/

U-15

MŠK Snežnica: FK Lodno 1:9 (0:6), gól- Tanuška

V daždivom počasí sme proti kvalitnejšiemu a skúsenejšiemu súperovi dostali veľa lacných gólov. V druhom polčase po prestriedaní sa hra mierne vyrovnala, ale hostia aj tak mali prevahu.

štatistiky zo zápasu:

https://sportnet.sme.sk/futbalnet/z/obfz-kysuc/zapas/682400/

U-11, U- 9

Svoje v poradí duhé tohtosezónne súťažné turnaje odohrali v stredu, resp. v sobotu mužstvá prípraviek. U-11 tri zápasy vyhrala a jeden prehrala. U-9 dvakrát vyhrala a dvakrát prehrala. Výsledky však nie sú v tejto kategórii dôležité, čo sa snažíme naučiť aj rodičov 🙂

víťazná radosť U-11 po turnaji v Kysuckom Lieskovci- 07.09.2022

U-9 na turnaji v K. Lieskovci -10.09.2022

Pridaj komentár