Jesenná časť súťaži skončila, zopakujme si výsledky posledného mesiaca.

muži VII.liga ObFZ Kysúc

23.10.2022 MŠK Snežnica: Slovan Rudinská 0:5 (0:3)

Hostia boli celý zápas futbalovejší a zaslúžene vyhrali.

video zo zápasu:

16.10.2022 Slovan Povina: MŠK Snežnica 5:4 (2:3), góly- M. Kopas 2, M. Mravec, M. Turský

Odohrali sme bojovný zápas, prakticky počas celého zápasu sme viedli, v závere nám však došli sily a domáci, strelili víťazný gól v 91. mi núte.

videozáznam zo stretnutia:

09.10.2022 MŠK Snežnica: ŠK Radoľa 1:1 (0:0)

V prvom polčase sme nepremenili veľa šancí. Hostia sa ujali vedenia po obrátke. V 71. minúte vyrovnával M. Kopas. Remíza sa nám asi nepozdáva, ale zrejme je zaslúžená.

U-15

15.10.2022 MŠK Snežnica: Beskyd Svrčinovec 1:5 (1:4), gól- Zajac

Hoci sme sa ujali vedenia, toto sme neudržali. O zápas rozhodla naša slabá desaťminútovka, počas ktorej sme dostali 3 góly.

09.10.2022 Slovan Podvysoká: MŠK Snežnica 2:4 (1:2), góly- Šugár 3, S. Jakubčík

Celé mužstvo podalo bojovný a výborný výkon. Hatrickom sa blysol Aďo Šugár. Zaslúžené víťazstvo.

PRÍPRAVKA U-9 a U-11

Naši najmladší hráči odohrali v jesennej časti spolu 38 súťažných zápasov. 5 turnajov odohralo mužstvo U-9 a 5 turnajov má úspešne za sebou aj U-11 tka. Vo výsledkovej bilancii prevažujú v obidvoch kategóriách víťazstvá. Najdôležitejší je však herný progres a ten je viditeľný pri obidvoch mužstvách.