pridané 20.1.2015– Opäť  nás môžete podporiť sumou 2%, resp. 3% z daní, ktoré ste zaplatili za zdaňovacie obdobie roku 2014…

 

Áno aj Ty nás  môžeš podporiť poukázaním sumy zo zaplatenej dane  v prospech MŠK Snežnica.

Podrobnosti ako poukázať sumu zo zaplatených daní nájdete na portáli rozhodni.sk v  závislosti od toho, či ste zamestnanec, fyzická osoba, ktorá sama podáva daňové priznanie, alebo právnická osoba na nasledovných linkoch:

http://rozhodni.sk/poukazatel/ako-mam-poukazat-2-z-dane/postup-krokov-na-poukazanie-2-pre-zamestnancov/

http://rozhodni.sk/poukazatel/ako-mam-poukazat-2-z-dane/postup-krokov-pre-fyzicke-osoby/

http://rozhodni.sk/poukazatel/ako-mam-poukazat-2-z-dane/postup-krokov-pre-pravnicke-osoby/

 

Do tlačiva môžete vpísať nasledovné údaje:

IČO: 42215846

právna forma: Občianske združenie

názov: Mládežnícky športový klub Snežnica

sídlo: OcÚ Snežnica 17, 023 32

My sa budeme snažiť vyhlásenia doručiť osobne, alebo cez našich zverencov priamo k Vám. Vyhlásenia spolu s potvrdeniami o zaplatení dane od zamestnávateľa môžete zaslať priamo daňovému úradu, alebo nám ich doručte osobne a my ich za Vás príslušnému daňovému úradu doručíme. Zamestnanci by nám mali vyhlásenia doručiť najneskôr do 15.4.2015, aby sme ich stihli včas odovzdať. Právnické osoby a podnikatelia údaje vpisujú priamo do daňového priznania.

2 perc

Prosíme Vás o Vašu podporu, nakoľko existencia nášho klubu je závislá od sumy pochádzajúcej zo zaplatenej dane.  Vopred ďakujeme!!!

Prípadné otázky nám zasielajte na msksneznica@gmail.com, alebo do diskusie na tejto stránke, respektíve na FB stránke.

Pridaj komentár