pridané 12.1.2015-Všetci sa už určite neviete dočkať začiatku zimnej prípravy…

Zimné obdobie je dlhé, preto sa už všetci určite neviete dočkať  začiatku zimnej prípravy. Tento rok sme sa rozhodli, že začneme neskôr ako pred rokom. Súťaže začínajú až začiatkom apríla a my chceme, aby príprava postupne gradovala. Taktiež sme zohľadnili, že finišuje prvý školský polrok, takže sme Vám nechali priestor na plnenie školských povinností. Zimnú prípravu  tradične začneme tréningmi v telocvični ZŠ Snežnica. Koncom februára by sme mohli v prípade dobrých poveternostných podmienok trénovať aj vonku na multifunkčnom ihrisku. V marci chceme odohrať niekoľko prípravných zápasov. Hracia plocha, na ktorej zápasy odohráme je v jednaní, včas sa dozviete v akých časoch nám bude k dispozícii.Zimnú prípravu chceme spestriť aj niekoľkými halovými turnajmi, na ktorých budú naše mužstvá štartovať.

Tréningy budú od piatku 30.1.2014. Trénovať budeme nasledovne:

utorky– starší žiaci od 16.00 hod.

– mladší žiaci a prípravka od 17.30 hod.

piatky– starší žiaci od 16.00 hod.

– mladší žiaci a prípravka od 17.30 hod.

Takže sa tešíme na Vás v piatok 30. januára.

Pridaj komentár