Zimná prestávka trvala dlho, ale s príchodom Veľkonočných sviatkov otvoríme jarnú časť sezóny

V nedeľu 09.04.2023 od 15.30 hod. privítajú naši muži na domácej pôde FK Lodno. Náš súper bojuje o postup do hornej osmičky, my však svoju kožu nepredáme lacno. Počas zimnej prestávky naše mužstvo posilnil Marián Szilagyi, ktorý prišiel zatiaľ na hosťovanie z TJ Sokol Pača Je to výborne pripravený komplexný stredový hráč, od ktorého si sľubujeme veľa. V zime naše obranné rady posilnil aj Milan Gazdík formou hosťovania z FK Trnové. Milana zvlášť netreba predstavovať, našim fanúšikom je veľmi dobre známy. Na hosťovanie do susednej Radole odišiel zbierať skúsenosti dorastenecký brankár Aďo Caltík. Brankárskou jednotkou v jarnej časti bude Patrik Čáko.

So zimnou prípravou sme vcelku spokojní, aj keď tréner Peťo Smieško by privítal väčšiu účasť hráčov na tréningoch. Naopak v mládežníckych mužstvách bola počas zimy účasť na tréningoch výborná. Do trénerského tímu v zime pribudol Vlado Macejko, ktorý trénuje s kategóriou U-9.

V nedeľu Vás všetkých čakáme na štadióne Pod Vretňom.

Pridaj komentár