MŠK Snežnica: FK Lodno 0:2 (0.1) Na Veľkonočnú nedeľu sme hostili FK Lodno.

Hostia boli od úvodu aktívnejší, postupne sme však hru vyrovnali. Hralo sa bez väčších šancí. Potom nebezpečne vystrelil M. Kopas, hosťujúci brankár bol však pozorný. Na druhej strane strela hostí len tesne minula našu bránu. Po polhodine hry sme faulovali pred pokutovým územím a z priameho kopu sa následne presadil hosťujúci Šutý. Po obrátke patril úvod druhého polčasu aktívnejšiemu Lodnu. Pološance však neskončili gólom. V 59. minúte sa druhýkrát presadil zo štandardky hosťujúci Śutý, ktorý mal tentokrát aj kus šťastia, lebo jeho strela sa do siete bezmocného Čáka odrazila od domáceho múru. Hostia mali ešte jednu výbornú šancu, viackrát však neskórovali. Hra sa potom trochu rozkúskovala častejšími faulami a striedaniami. Lodno sa tiež už neponáhľalo, čo sa im však mohlo vypomstiť, keď po viacerých zmenách v našej zostave a v rozostavení sme začali byť vpredu nebezpečnejší. V poslednej desaťminútovke nám chýbalo viac šťastia po strelách Mateja Pokrívku ako i Mira Mravca, kedy sme triafali konštrukciu hosťujúcej brány. Nepodarilo sa nám však skórovať a tak po bojovnom výkone zostávame bez bodov. Hostia si za aktívnejší prístup najmä v úvode obidvoch polčasov výhru zrejme zaslúžili, ale od remízy sme nakoniec neboli ďaleko ani my.

V nedeľu 16.04.2023 cstujeme do Nesluše. Zápas začína už o 16.00 hod.

štatistiky zo zápasu:

https://sportnet.sme.sk/futbalnet/z/obfz-kysuc/zapas/671143/

video zo zápasu:

https://sportnet.sme.sk/futbalnet/z/obfz-kysuc/zapas/671143/videozaznam/

Pridaj komentár