Keďže aktuálna epidemiologická situácia sa zlepšeuje a vláda SR tento týždeň  zmenila podmienky aj v oblasti spoločných tréningov, nič nám nebráni, aby sme opäť začali s tréningom. 

Ako prvé začnú s tréningom  mužstvá mužov a dorastu MŚK Snežnica.   Prvý tréning sa uskutoční na obecnom štadióne v Snežnici v piatok 29.05.2020 o 18.00 hod. Tréningy budú dvakrát do týždňa.

Mladší žiaci a prípravka začnú trénovať od piatka 05.06.2020. Prvý tréning bude od 16.30 hod. Bližšie informácie o termínoch tréningov sa hráči dozvedia priamo od trénerov.

P1040018

 

Upozorňujeme všetkých hráčov, že počas tréningov nebude možné využívať šatne. Prezúvať sa budete môcť na lavičkách, resp. v altánku. Po príchode na ihrisko si všetci budete musieť dezinfikovať ruky vopred pripravenou tekutou dezinfekciou. Po skončení tréningu lopty a tréningové pomôcky odložíte na plochu pred šatňami, za účelom ich dezinfekcie, ktorú vykoná klub.

 

Rovnako nebudete mať k dispozícii vodu ani spoločné fľaše. Každý si donesie vodu na pitie vo svojich fľašiach, ktoré budete mať označené Vašim menom.

Bližšie inštrukcie budú k dispozícii pri vstupe do areálu v písomnej forme.

Rovnako prosíme rodičov, aby nevstupovali do areálu ihriska počas tréningov, ktoré sa podľa príslušných nariadení musia konať bez prítomnosti verejnosti.

Tieto opatrenia platia až do odvolania!!!

IMG_20190510_110942075

Pridaj komentár