Už počas prvého augustového víkendu štartuje sezóna 2020/2021.

Ako prvvé začne novú sezónu mužstvo dospelých MŠK Snežnica. Sezónu začíname u nováčika súťaže Štart Dunajov už 02.augusta 2020 o 16.30 hod.

Mužstvo dospelých prešlo v porovnaní s predchádzajúcou sezónou výraznými zmenami. Zaznamenali sme veľa odchodov, niektorí hráči naopak mužstvo posilnili. Všetci vieme, že pri dospelých je veľmi náročné v nedeľu poskladať mužstvo na zápas. Obzvlášť v Snežnici sme v situácii, kedy veľké množstvo hráčov pracuje aj cez víkendy, preto musíme mať širší káder, aby sme mohli vôbec hrať.

Pred sezónou ukončil hosťovanie v našom klube brankár Oldo Nikrmajer, ktorý v novej sezóne bude pôsobiť v Dlhom Poli, hosťovanie skončilo tiež Braňovi Súkeníkovi. V súťažnom futbale nebude ďalej pokračovať Filip Horvát a tiež Slavomír Záň.

Všetkým ďakujeme za pomoc v predchádzajúcej sezóne.

 

Na druhej strane do družstva dospelých prechádzajú  z dorastu Jakub Kmecz a Patrik Čáko, zaregitrovali sme Michala Ďurošku. Na prestup sme získali Erika Kováča. Brankársky post by mal zastávať Jozef Majtán za podpory Paťa Čáka. O rok sme predĺžili hosťovanie u Juraja Janáča. Pomôcť by nám mal aj Štefan Labuda. Po vážnom zranení a operácii kolena sa do tréningového procesu zapojil Martin Kopas. Aj v novej sezóne sme sa dohodli na spolupráci s Máriom Škorupom, ktorý z lavičky povedie  aj naďalej mužstvo dospelých MŠK Snežnica.

odchody:

Olddřich Nikrmajer ( ukončenie hosťovania)

Branislav Súkeník (ukončenie hosťovania)

Slavomír Záň ( ukončenie súťažnej činnosti)

Filip Horvát (ukončenie súťažnej činnosti)

 

príchody:

Jakub Kmecz (prechod z kategórie dorastu)

Patrik Ćáko (prechod z kategórie dorastu)

Erik Kováč (prestup z TJ Dlhé Pole)

Juraj Janáč ( hosťovanie z FK Nesluša)

Jozef Majtán (hosťovanie z RTJ Brodno)

Michal Ďuroška (nová registrácia)

Štefan Labuda (preregistrácia z OŠK Snežnica- v riešení)

Martin Kopas (návrat po dlhodobom zranení)

Tréner Mário Škorupa bude môcť v prípade potreby doplniť zápasovú súpisku  aj  viacerými hráčmi dorastu.

muži v Rudinskej

 

Veríme, že aj v novej sezóne sa budeme môcť  spoľahnúť na Vašu podporu. V jesennej časti sa z dôvodu opatrení v boji proti šíreniu COVID-19 nebude na zápasy u súperov objednávať autobus, ale veríme, že ani to Vás neodradí od podpory pre našich hráčov.

 

Pridaj komentár