Keďže cez víkend sme organizovali Snežnica cup, k sobotňajším zápasom sa vraciame až teraz.

U-19 MŠK Snežnica: OŠK Rudina 5:6(2:4)

U-15 Slávia Staškov: MŠK Snežnica 5:0(2:0)

U-13 Slávia Staškov: MŠK Snežnica 1:2(1:0)

U-19 MŠK Snežnica: OŠK Rudina 5:6(2:4), góly- Kopas 2, Beňadik, Muzika, M. Horvát

Zostava: Voštenák, Jaššo, Beňadik, Kukučík, Majtán,Muzika,Záň, Ma, Kmecz, Kopas,Horvát- tréner M. Ukrop

Opäť z rôznych dôvodov viacerí hráči neprišli, nazbieralo sa nás presne 11. Hostia od úvodu zápasu šli za víťazstvom, boli aktívnejší. Celá hra Rudiny bola založená na dvoch-troch hráčoch, o čom sme vedeli, napriek tomu sme hneď v úvode dostali dva góly po ich akciách. Hrali sme veľmi zatiahnutí, vpredu boli naši útočníci osamotení. Chalani sa však nevzdávali a bojovali. Odmenou bolo vyrovnanie na 2:2. Na góly sme sa veľmi nadreli, o to viac mrzí, že ešte do polčasu sme opäť dostali dva góly. Keď v druhom polčase hostia vyhrávali už 3:6, o výsledku bolo rozhodnuté. Naše mužstvo však stále neskladalo zbrane a podarilo sa nám aspoň znížiť na rozdiel jedného gólu. Viac času na lepší výsledok už ale nezostalo…..

P1010993

P1010994 P1010996 P1010997 P1010998

 

 

U-15 Slávia Staškov: MŠK Snežnica 5:0(2:0)

Zostava: Pokrívka, Ukropová, Ukrop, Labuda Pav., S.Minárik, T. Minárik,Šmehýl,Lazar, T. Moravec, Kopas, Duban- tréner- P. Smieško

Ani starší žiaci sa pre prípravu deviatakov na príjimačky nezišli kompletní. U lídra súťaže sme sa celý zápas bránili. Domáci boli aktívnejší. V druhom polčase sme sa takmer nedostávali na súperovu polovicu.Domáci kontrolovali hru, my sme boli vpredu neškodní a tak sa zápas ani nemohol skončiť priaznivejším výsledkom

U-13 Slávia Staškov: MŠK Snežnica 1:2(1:0), góly- Ondrášek, Čižmárik

Zostava: Bajánek, Pet. Labuda, Belanec, Ján Hruška, Adam Hruška,Ševčík, Caltík, Bohušík,Ondrášek, Tomáš, Čižmárik- tréner- P. Labuda

Do zápasu sme nastupovali s cieľom uhrať čo najlepší výsledok.  Na pomoc od starších žiakov sme sa nemohli spoliehať, keďže ich nastúpilo presne jedenásť. Sústredili sme sa tentokrát hlavne na obranu, pretože v uplynulých kolách sme inkasovali až príliš veľa lacných gólov a k tomu boli smerované takmer všetky predzápasové pokyny. Hra bola takmer vyrovnaná a až na jednu väčšiu chybu, po ktorej sa ujal súper vedenia, sme súperovi v prvom polčase nič vážnejšie nedovolili. Vytvorili sme si aj niekoľko dobrých príležitostí ale tie sme nedotiahli do góloveho konca. Obraz hry sa v druhom polčase nezmenil, súper bol síce technickejší ale my sme boli bojovnejší a na premočenom teréne to bol skôr boj ako kombinácia. V 40. min. náš brankár Bajánek dlhým výkopom našiel osamoteného Ondráška a ten pohotovo vyrovnal. S ubiehajúcimi minútami sme začali pomýšľať aj na nejaký ten bodík a keď v 54. min. Čičmárik prekvapil súperovho brankára takmer z polovice ihriska, vedeli sme, že zo Staškova naprázdno neodídeme. Napokon chlapci zaslúžene zvíťazili čo po zápase aj hlučne oslávili.

20170506_120003 20170506_124141 20170506_124923 20170506_125038 20170506_125254

 

 

Pridaj komentár