pridané 20.4.2015, U-15, TJ Kysučan Korňa:MŠK Snežnica 2:2 (1:2), U-13, MŠK Snežnica: ŠK Javorník Makov 2:5(0:3), 

U-15, 19.4.2015-Kysučan Korňa:MŠK Snežnica 2:2(1:2), góly-Lazar, Kmecz,zostava: Prášek,  Ukropová, Ukrop,M. Čižmárik (Jančula),Horvát,Kukučík, Paperňák,Kmecz, Muzika, Mravec,Lazar, tréner M. Ukrop

V nedeľnom zápase na horúcej pôde v Korni sme už v 5. minúte viedli 2:0, po góloch Lazara a Kmecza. V prvom polčase , najmä v jeho prvej časti sa hralo len pred bránou domácich. Škoda, že sme v tejto fázy zápasu nepridali ďalšie góly, na ktoré sme mali dosť príležitosti. Domáci sa potom trochu otriasli a podarilo sa im znížiť. V druhom polčase sa Korňania snažili o vyrovnanie. Hralo sa prevažne v strede poľa. Domáci ťahali svoje akcie po ľavom krídle. Naša obrana však hrala spoľahlivo a okrem jednej šance si Korňa viac príležitosti nevypracovala. O to viac mrzí, že 3 minúty pred koncom domácim vyšiel rýchly brejk a vyrovnali. Zaknihovali sme si tak siedmu remízu. Raritou je, že všetky naše remízové zápasy(okrem zápasu v Rudine) sa skončili výsledkom 2:2. Opäť sme tak neudržali naše vedenie. Poznámka: O prostredí v Korni sa rozpráva veľa. Naši chlapci sa v nedeľu prevedčili na vlastnej koži ako ťažko sa tu hrá, preto sme s remízou spokojní, aj keď sme viedli o 2 góly. Zápas absolútne nevyšiel mladému neskúsenému rozhodcovi, ktorý síce nemal záujem poškodiť ani jedno mužstvo, ale svojim bojazlivým a slabým výkonom nahrával domácim, ktorí jeho nerozhodnosť dokonale využili. Je pochopiteľné, že začínajúci rozhodcovia robia chyby a treba to brať tolerantne, ale začínajúci rozhodcovia sú zväčša pripravení aspoň teoreticky, čo sa v tomto prípade nepotvrdilo…..

U-13,19.4.2014, MŠK Snežnica: Javorník Makov 2:5 (0:3), góly- T. Moravec,Pal. Labuda, zostava:Bajánek, Šmehýl,  L. Moravec,  T. Moravec,  Pav. Labuda, Kopas, A. Čižmárik, , Duban, Belanec, S. Minárik,T.Minárik, tréner:  P. Smieško,P.Labuda

V úvode zápasu sa mužstva oťukávali, potom sa prejavila fyzická prevaha hostí, ktorí v zápase kvalitou dominovali a začali dávať aj góly. My sme nevyužili nájazd Kopasa.  Hostia boli lepší.Naše mladé pušky bojovali, ale na lepší výsledok to nestačilo. Hra bola vyrovnaná len časť druhého polčasu, kedy Makovčania prestriedali mladších hráčov. Vtedy sme mali aj dosť príležitostí. Góly dali Teo Moravec a kapitán P. Labuda .

 

 

Pridaj komentár