pridané 27.4.2015- U-13, 26.4.2015, MŠK Snežnica: Tatran Turzovka 2:1 (0:1), góly- Mravec, Jančulazostava:Bajánek, Šmehýl,  L. Moravec,  T. Moravec,   Pav. Labuda, Kopas,  Duban, Belanec, T. Minárik, Mravec, Jančula tréner  P. Smieško,P.Labuda

V prvom polčase bola hra vcelku vyrovnaná. Šance boli na obidvoch stranách. Hostia sa ujali vedenia strelou z diaľky , na ktorú Šmehýl nedočiahol. Nám sa podarilo vyrovnať až v druhom polčase po rohu Jančulu. V druhej časti sme boli lepším mužstvom. Ovládli sme hru. Všetci chlapci predviedli bojovný výkon a preukázali väčšiu túžbu  po víťazstve. Hostia sa prezentovali jednou nepríjemnou strelou, ktorá obtrela tyč našej brány. Keď sa už zdalo, že zápas skončí remízou, niekoľko minút pred koncom sa ujala strela Mravca. Pripísali sme si tak ďalšie víťazstvo.

 

Pridaj komentár