pridané 29.4.2015- S radosťou Vám oznamujeme, že aj tento rok turnaje Snežnica cup 2015 podporí Nadačný fond Kia Motors Slovakia v Nadácii Pontis!….

Nadačný fond Kia Motors Slovakia v Nadácii Pontis v programe „Región športuje 2015“ prerozdelí finančné prostriedky vo výške 120 139 EUR. Do programu prišlo spolu 158 oprávnených žiadostí, hodnotiaca komisia rozhodla o podpore 49 projektov. Medzi nimi je aj náš projekt. Kritéria na udelenie grantu sú síce veľmi prísne, ale naša námaha sa oplatila a veríme, že úroveň turnajov aj tento rok bude výborná a že sa opäť zvýši.

Z  poskytnutého grantu bude hradené občerstvenie pre mužstvá, odmeny rozhodcom, trofeje pre mužstvá a najlepších hráčov. Ako bonus aj tento rok bude zlepšenie materiálneho vybavenia nášho klubu. Po minuloročných odľahčených futbalových bránach pribudne do našej výbavy tento rok nová svetelná tabuľa, ktorú budeme využívať nielen pri organizovaní turnajov, ale aj počas súťažných zápasov našich mužstiev.

Pripomíname, že prvý z turnajov Snežnica cup 2015 sa uskutoční už tento piatok 1. mája v športovom areály MŠK Źilina, v Žiline- Závodí. Tešíme sa na Vás a výborný mládežnícky futbal!

Snežnica cup 2015-plagát

 

 

 

 

Pridaj komentár