Práve v týchto dňoch sa k Vám dostáva klubový kalendár MŠK Snežnica na rok 2015……

Tento nástenný meninový kalendár sme sa rozhodli pre Vás vyhotoviť ako spomienku na predchádzajúci rok a zároveň ako pomôcku v roku 2015, ktorý nezadržateľne klope na dvere. Kalendár obsahuje spolu 13 listov. Okrem úvodného listu je pri každom mesiaci fotografia spojená s našim klubom. Kalendár nám bude pripomínať významné turnaje, na ktorých sa naše mužstvá zúčastnili, zachytený je aj historický gól do siete Slovana Bratislava, ktorý tomuto súperovi vsietila prípravka. Väčšina z našich hráčov sa v kalendári určite nejeden krát nájde, pretože v kalendári sú aj fotografie mužstiev.

Jedná sa o prvý takýto kalendár, preto ho budeme predávať za výrobnú cenu 4€.  V budúcom roku chceme vyrobiť kalendár vo väčšom formáte s  fotografiami vysokej kvality, preto od začiatku roka treba zachytiť čo najviac momentiek z našich zápasov:).

 

Dôležitou informáciou pre Vás je to ako si kalendár môžete kúpiť. Kalendáre si môžete objednávať u Mati Ukropovej, ktorá každému záujemcovi kalendár odovzdá. Kalendáre si môžete objednávať aj na msksneznica@gmail.com, kde bude dohodnutý spôsob odovzdania kalendára. Uvádzajte prosím Vaše kontaktné údaje a počet kalendárov.

Počet kalendárov je obmedzený, tak neváhajte…..

 

Pridaj komentár