Hoci je november starší žiaci sa ešte k zimnému spánku nechystajú….

Počasie nám momentálne praje, a tak ešte trénujeme a odohrali sme aj priateľské stretnutia s mužstvami z vyššej súťaže. Tréningy sú teraz zamerané len na futbal. Nechceli sme, aby naši hráči boli bez futbalu, pretože zimná príprava začne až v druhej polovici januára. Pokiaľ to počasie umožní odohráme ešte jeden, možno dva zápasy.

28.10.2014, MŠK Snežnica:Juventus Źilina(III.liga) 3:8(1:2), góly-Ukrop, Horvát, Muzika, zostava: Prášek, Kukučík, Ukropová, Ćižmárik, Jančula, Paperňák,Muzika, Kmecz, Mravec, Ukrop, Horvát(Labuda Pav.,Beňadik,Kopas,Minárik S.,Moravec T.  ), tréner M.Ukrop, asistent M. Horvát

V úvode zápasu bola iniciatíva na strane hostí. Z územnej prevahy však vyťažili len jeden gól. Potom sme hru vyrovnali a vyrovnať sa podarilo aj skóre po peknej strele Ukropa. Vypracovali sme si aj ďalšie šance, tie sme však nedotiahli. Juventus potom do polčasu strelil ešte jeden gól. Hneď po obrátke po individuálnej akcii vyrovnal na 2:2 náš najlepší strelec Filip Horvát. Potom sa čoraz viac prejavovala kvalita súpera, ktorý postupne strielal ďalšie góly v čom sme mu pomohli aj my dvoma vlastnými. V obrane sme hrali nedôrazne. Napriek hre súpera sme si aj my vypracovali dosť šancí na strelenie gólu, v ich zahadzovaní vynikal hlavne M. Kukučík. Gól sa podarilo streliť už len M.Muzikovi. Hoci sme prehrali veľkým rozdielom, viac ako polovicu zápasu sme boli vcelku vyrovnaným súperom. Juventus dominoval jednoznačne najmä v druhom polčase. V zápase sme dali príležitosť aj hráčom mladších žiakov, resp. prípravky.

31.10.2014, MŠK Snežnica:MŠK Kysucké Nové Mesto u-14 (III.liga)1:1(1:0), gól Kmecz zostava:  Kukučík,  Jančula, Paperňák,Muzika, Kmecz, Mravec, Ukrop, Horvát,Labuda Pav.,Beňadik,Kopas,Minárik S.,Moravec T. , tréner M.Ukrop, asistent M. Horvát

V piatok bolo našim súperom ďalšie treťoligové mužstvo, tentokrát z Kysuckého Nového Mesta. Nakoľko boli prázdniny a viacerí hráči boli odcestovaní, hrali sme v improvizovanej zostave, čo sa však  na hre zásadným spôsobom neprejavilo. Hrali sme bojovne, prvý polčas sme boli lepším mužstvom. Strelecky sa presadil po peknej akcii Kmecz. V druhom polčase nám dochádzali sily, súper bol lepší. Z vypracovaných šancí však využil len jednu, keď naša obrana prestala hrať v domnení, že lopta bola v aute.  My sme hrali viac menej na brejky. V zápase sme ešte nastrelili brvno. Zrodila sa tak spravodlivá remíza.

Podstatné  je, že sme si zahrali. V tréningu pokračujeme aj tento týždeň. Ak počasie dovolí, odohráme ešte jeden, možno dva zápasy.

 

 

Pridaj komentár