U-15 MŠK Snežnica: Slovan Skalité 14:4

U-13 MŠK Snežnica: Slovan Skalité 12:0

U-15 MŠK Snežnica: Slovan Skalité 14:4 (7:0), góly- Mravec 6, Lazar 5, Kopas 2, S. Minárik

Zostava: Pokrívka, Ukropová, S. Minárik, Pav. Labuda, T. Moravec, L.Moravec, Ukrop, Lazar, Mravec, T. Minárik, Kopas, tréner- P. Smieško

Chlapci chceli v poslednom domácom zápase bodovať naplno a cieľ sa im darilo plniť od začiatku. Boli sme celý zápas lepším mužstvom. Strelecky sa presadili najmä Miro Mravec a Matúš Lazar. Veľa šancí však ešte zostalo nevyužitých. Vynikal najmä Michal Kopas, ktorého niekoľkokrát vychytal výborne chytajúci gólman hostí. V druhom polčase sme vzadu poľavili v koncentrácii a umožnili sme skórovať aj hosťom. O týždeň nás čaká posledný zápas sezóny v Oščadnici.

 

p1010461

p1010449

p1010450

U-13 MŠK Snežnica: Slovan Skalité 12:0 (7:0)  Labuda Peťo 6, Caltík Aďo 2, Ondrášek Marek 2, Hruška Adam, Bohušík Šimon

Zostava: Bajánek, Hruška J., Belanec, Ševčík, Labuda Pe., Bohušík, Caltík, Hruška A., Ondrášek

Do zápasu sme nenastúpili v plnej zostave, ale ani súper neprišiel v plnej sile. Od úvodu bolo jasné, že naši chlapci majú navrch vo všetkých herných činnostiach. Hra sa sústredila hlavne na polovici súpera a bolo otázkou času kedy skórujeme. Prvý polčas sa naši chlapci činili, skórovali sedem krát a to Labuda Pe. 4, Ondrášek 2 a Bohušík. Nátlakovou hrou sme súpera k ničomu nepustili a na našu polovicu sa hra preniesla len ojedinele.

V druhej časti sa obraz hry vôbec nezmenil. Naši hráči hrali s veľkou chuťou a skóre naďalej narastalo, jediný komu bola zima bol náš brankár “Bajo”. Góly ešte pridali Labuda Pe. 2, Caltík 2 a Hruška A. Samozrejme zo strelených gólov mali najväčšiu radosť naši premiéroví strelci v majstrovských zápasoch a tí boli hneď traja Caltík Aďo, Hruška Adam a Bohušík Šimon – gratulujeme. Pochvala patrí samozrejme celému mužstvu za super výkon a tucet gólov.

 

p1010464

p1010467

p1010470

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

 

Pridaj komentár