pridané 12.10.2015

11.10.2015,U-19,  MŠK Snežnica: TJ Pokrok Stará Bystrica 7:1(3:0), 10.10.2015, U-15,  MŠK Snežnica: Spartak Vysoká nad Kysucou 10:0(2:0), 11.10.2015, U-13, FK Slávia Staškov:MŠK Snežnica 2:2(2:1),

Všetky tri naše mužstvá cez víkend predviedli výbornú hru a potešili aj výsledky. Gratulujeme!

 

dorast U-19, MŠK Snežnica: TJ Pokrok Stará Bystrica 7:1(3:0), góly- J. Majtán 3, Chovanec, J. Kmecz, Beňadik, M. Horvát,  zostava – Voštenák, F. Horvát,  Ševčík, Jaššo(Beňadik), Kukučík, M. Horvát,Paperňák,  Chovanec, Muzika, J. Majtán, J.Kmecz

Hrali sme proti oslabenému súperovi. Hoci sme už po prvom polčase viedli o 3 góly, naša hra nebola ideálna , hrali sme zbytočne po výške a nepresne. V druhom polčase sme sa ukľudnili a predviedli sme množstvo pekných kombinácii, po ktorých sme sa dostávali do množstva vyložených šancí. Dali sme síce 7 gólov, ale pri lepšom zakončení ich mohlo byť omnoho viac. Až štyrikrát sme triafali konštrukciu hosťujúcej brány. S jesennou časťou sezóny sme sa tak rozlúčili víťazstvom, po ktorom si mohli konečne chalani zakričať víťazný pokrik. Chalanom za dochádzku na zápasy v jesennej časti ďakujeme. Veríme, že káder sa nám podarí do jari rozšíriť. Za trpezlivosť s mužstvom tiež ďakujeme starostovi obce Milanovi Hlavatému.

starší žiaci U-15,  MŠK Snežnica: Spartak Vysoká nad Kysucou 10:0(2:0),góly J. Kmecz 5, Mravec 3, Pav. Labuda, Lazar

zostava: Čáko, T. Kmecz, M. Čižmárik, Mravec, Ukropová,J. Kmecz, Paperňák, Lazar,  Pav. Labuda,L.Moravec, Minárik

Po minulotýždňovej nešťastnej prehre v Ochodnici sme zdvihli hlavy a vybojovali sme dvojciferné víťazstvo. Hoci nám chýbali viacerí hráči, tí čo nastúpili predviedli výborný výkon. V prvom polčase ešte súper vzdoroval, nepremenili sme veľa šancí, najmä Kubo Kmecz. Boli sme však trpezliví a v druhom polčase sme hosťujúcu bránu zasypali množstvom striel, hoci aj hostia hneď po obrátke mali niekoľko dobrých príležitostí na skórovanie. Ćáko v bráne však vytiahol aj jeden zázračný zákrok a zaslúžene tak vychytal ďalšiu nulu. Strelecky explodovali J. Kmecz a M. Mravec. Chlapcom patrí pochvala za výborný výkon.

mladší žiaci U-13, FK Slávia Staškov:MŠK Snežnica 2.2(2:1), góly Belanec, A. Ćižmárik

zostava:  Śmehýl, T. Kmecz,T. Minárik,Hruška,A. Čižmárik, , Peter Labuda, L. Moravec, Duban, Pavol Labuda, , T. Moravec,  Ukropová, Belanec

Naši mladí odohrali už štvrtý zápas v rade na súperových ihriskách a nesklamali ani tentoraz, aj keď vzhľadom k priebehu zápasu by sme si zaslúžili vyhrať. Hoci Staškov je kvalitný súper, čo potvrdil aj vysokým víťazstvom v Snežnici, tentokrát sme herne dominovali počas celého zápasu. Boli sme väčšiu časť zápasu pred bránou domácich, tým sa však podarilo z ojedinelých akcii až dvakrát skórovať. Mrzí nás množstvo nepremenených šancí. Jednoznačne najlepším hráčom Staškova bol domáci gólman, ktorý  nás doslova vychytal a to sme si v samom závere mohli vypiť pohár horkosti až do dna, pretože domáci triafali brvno našej brány. Za výkon si chlapci zaslúžia pochvalu.

Pridaj komentár