pridané 5.10.2015

4.10.2015,U-19, Polom Raková: MŠK Snežnica 4:0(1:0),U-15,  Kysučan Ochodnica:MŠK Snežnica 3:2(1:0), 3.10.2015, U-13, Tatran Oščadnica:MŠK Snežnica 4:4(2:2),

 

dorast U-19,FK Polom Raková: MŠK Snežnica 4:0(1:0),  zostava – Voštenák, F. Horvát, Beňadik, Ševčík, Jaššo, Kukučík, M. Horvát, Kastanaras,  Chovanec, Muzika, J. Majtán

Hra bola od začiatku v rukách domácich. Naša obrana odolávala , avšak v druhom polčase nám dochádzali sily. Niekoľko zábleskov sa objavilo po našich brejkových situáciach, tie sme však nedotiahli do konca.Chlapcom nemožno uprieť snahu, ale doplácame na úzky káder.

starší žiaci U-15, Kysučan Ochodnica: MŠK Snežnica 3:2(0:1),góly J. Kmecz, Kopas

zostava: Čáko, T. Kmecz, M. Čižmárik, Mravec, J. Kmecz, Paperňák, Lazar,Pokrivka,Ukrop,  Pav. Labuda,T.Moravec,(L.Moravec, Kopas,Minárik)

Do zápasu vstúpili aktívnejšie domáci, ktorí sa ujali aj vedenia. Potom sme mali šance my, ale domáci gólman bol vždy na mieste. Zápas ovplyvnila hrúbka inak výborne pískajúceho rozhodcu, ktorý za úmyselnú ruku domáceho brankára mimo pokutového územia napomenul len žltou kartou. V prípade vylúčenia by sme si z Ochodnice odviezli určite 3 body. Aj rozhodca je len človek a chyba určite nebola úmyselná, takže škoda teraz nariekať. Mali sme dosť času na výhru. Do polčasu sme neskórovali. V druhom polčase sme boli aktívnejší a podarilo sa nám otočiť skóre dvoma gólmi. Mohli sme pridať aj  ďalšie góly, ale to sa nám nepodarilo. Domáci prakticky v druhom polčase neboli pri našej bráne, ale poctivo čakali na svoju príležitosť a tá prišla po našej hrúbke v obrane. Začínalo sa tak odznova. Po vyrovnaní sme opäť mohli rozhodnúť v náš prospech. Tutovky Mravca a Minárika však gólom neskončili, a tak 3 minúty pred koncom opäť po brejku udreli domáci, ktorí v napínavom a kvalitnom zápase nakoniec bodovali naplno, aj keď remíza by bola spravodlivejšia. Musíme sa poučiť z chýb. Čakajú nás ešte 3 dôležité zápasy. Zápasy proti súperom ako je Ochodniaca nás môžu posunúť ďalej a to je dobre.

M2U00696

mladší žiaci U-13, Tatran Oščadnica:MŠK Snežnica 4:4(2:2), góly Ukropová 2, Pav. Labuda, Pet. Labuda

zostava: Kubala, Śmehýl,T. Minárik,Hruška,A. Čižmárik, , Peter Labuda, L. Moravec, Duban, Pavol Labuda, , T. Moravec, Kopas, Bohušík, Ukropová

V úvode sme sa ťažšie rozbiehali. Domáci boli aktívnejší a ujali sa vedenia. Maťa Ukropová vyrovnala, domáci, ale opäť naklonili mysku váh na svoju stranu. Ukropová zasa vyrovnala a na polčasovú prestávku sme tak odchádzali za nerozhodného stavu. V druhom polčase sme prebrali iniciatívu . Po góloch bratov Labudovcov sme domácim odskočili o dva góly a mali sme ďalšie príležitosti na skórovanie. Tie sme však nepremenili. Domáci sa vrátili do zápasu v úplnom závere keď  najskôr po teči a potom po našom zlom odkope vyrovnali. Do konca zápasu sa už skóre nezmenilo. Chlapcov chválime za bojovnosť, hrali proti dobre hrajúcim domácim. Zvíťaziť sa nám možno podarí už v najbližšom zápase.

Pridaj komentár